maj 2024

20240521

ABC Doktoranta oraz (jeszcze nie) Doktoranta - Zakończenie doktoratu i jego obrona oraz perspektywy po doktoracie

Data: 21.05.2024
Czas rozpoczęcia: 18:30
Miejsce: Siedziba MISH-u, Rynek Główny 8
Organizator: MISH UJ i TD UJ

Zapraszamy na trzecie spotkanie informujące o kształceniu w szkołach doktorskich UJ, które obędzie się 21 maja 2024 r. o godzinie 18:30. Dr Magdalena Wąsowicz-Miszczyńska z Zakładu Historii Literatury i Kultury Amerykańskiej opowie jak wygląda zakończenie doktoratu i jego obrona. Opowie również o perspektywach zawodowych po doktoracie.

MISH UJ oraz TD UJ mają zaszczyt zaprosić na trzecie spotkanie informujące o kształceniu w szkołach doktorskich UJ, które obędzie się 21 maja 2024 r. o godzinie 18:30. Jest to cykl prelekcji skierowany do wszystkich osób planujących karierę naukową z dziedziny nauk humanistycznych i społecznych.

Harmonogram prelekcji prezentuje się następująco:
1. Czym są szkoły doktorskie? Na czym polega rekrutacja? – 19 marca 2024r.
2. Przebieg kształcenia w szkołach doktorskich – 23 kwietnia 2024.r
3. Zakończenie doktoratu i jego obrona. Perspektywy zawodowe po doktoracie – 21 maja 2024r.

Na ostatnim spotkaniu dr Magdalena Wąsowicz-Miszczyńska z Zakładu Historii Literatury i Kultury Amerykańskiej opowie jak wygląda zakończenie doktoratu i jego obrona. Opowie również o perspektywach zawodowych po doktoracie. Prelekcja odbędzie się w siedzibie MISH-u przy Rynku Głównym 8 w sali nr 11. Po spotkaniu serdecznie wszystkich zapraszamy na integrację do Piwnicy pod Baranami.

Do zobaczenia!