czerwiec 2024

20240614

ŚwiętUJ z TD UJ - Dobrze się śpiewa w miłym towarzystwie! / Celebrate UJ with TD UJ - Singing is Fun in Good Company

Data: 14.06.2024
Czas rozpoczęcia: 20:00
Miejsce: Klub Bracka 4, I piętro
Organizator: Komisja Kultury

Zaprasza Doktorantów i Doktorantki UJ na wyjątkowe spotkanie integracyjne. Przygotowaliśmy dla Was wieczór pełen zabawy, śpiewu i pysznego jedzenia! / We invite JU PhD Students to a special social gathering. We have prepared an evening full of fun, singing, and delicious food for you!

PL

Komisja Kultury TD UJ serdecznie zaprasza Doktorantów i Doktorantki UJ na wyjątkowe spotkanie integracyjne. Przygotowaliśmy dla Was wieczór pełen zabawy, śpiewu i pysznego jedzenia!

🎤 Karaoke
🍕Neapolitańska pizza
🍹Wyszukane napoje

To doskonała okazja, aby poznać nowych ludzi i po prostu dobrze się bawić w miłym towarzystwie.

📍Gdzie? 1 piętro, Klub Bracka 4
📅 Kiedy? Piątek 14.06 godz. 20:00

Wstęp na wydarzenie jest darmowy dla doktorantów UJ, a liczba miejsc nieograniczona! 🪄 Nie przegapcie tego! 😉

ENG

The Cultura Commitee of TD UJ invites all JU PhD Students to a special social gathering. We have prepared an evening full of fun, singing, and delicious food for you!

🎤 Karaoke
🍕 Neapolitan pizza
🍹 Exquisite drinks

It's a perfect opportunity to meet new people and have a good time in pleasant company.

📍Where? 1st floor, Club Bracka 4

📅 When? Friday, June 14 at 8:00 PM

Admission to the event is free for JU PhD Students, and there is no limit on the number of attendees! 🪄 Don't miss it! 😉