wydarzenia komisja kultury doktorancki klub filmowy

26.03.2024
Komisja Kultury Towarzystwa Doktorantów UJ zaprasza Was na najbliższe wydanie Doktoranckiego Klubu Filmowego, które odbędzie się w Sali Białej Kina Pod Baranami na Rynku Głównym 27 w czwartek 4 kwietnia o godzinie 17:00. Tym razem obejrzymy film "Strefa interesów". Wstęp na wydarzenie jest wolny dla doktorantów UJ, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Wszystkich chętnych prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres filip.mazurczak@doctoral.uj.edu.pl do środy 3 kwietnia.
więcej o Zapraszamy na kolejną odsłonę "Doktoranckiego Klubu Filmowego"! / An invitation to Doctoral Students' Film Club!
Za nami wyjazd integracyjny działaczy TD UJ 2024!

Za nami wyjazd integracyjny działaczy TD UJ 2024!

20.03.2024
Członkowie Rady, Zarządu, Komisji Rewizyjnej, przewodniczący Komisji i Zespołów oraz inne osoby aktywnie działające w Towarzystwie Doktorantów UJ w weekend 15-17 marca 2024 udały się na wycieczkę do Wierchomli, Starego i Nowego Sącza. Sprawdźcie, jak się bawiliśmy!
więcej o Za nami wyjazd integracyjny działaczy TD UJ 2024!
salon-naukowy wydarzenia zespół ds. naukowych

19.03.2024
Dołącz do nas na kolejnej specjalnej, angielskojęzycznej edycji „Studencko-Doktoranckich Salonów Naukowych”! / Join us on the next special English edition of “Salony Naukowe”!
więcej o Studencko-Doktoranckie Salony Naukowe po angielsku! / Student-Doctoral Academic Seminars in English!
wydarzenia komisja kultury

14.03.2024
Zapraszamy serdecznie Doktorantki i Doktorantów na wspólne zwiedzanie wystawy „Nowoczesność reglamentowana. Modernizm w PRL” w Muzeum Narodowym w Krakowie. Spotykamy się 21 marca o godzinie 16:00 pod Gmachem Głównym Muzeum Narodowego, al. 3 Maja 1. Zapisy przez formularz trwają do 16.03.
więcej o Wystawa "Nowoczesność reglamentowana. Modernizm w PRL” – Muzeum z TD UJ/ Musem with TD UJ