Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Web Content Display Web Content Display

Web Content Display Web Content Display

Web Content Display Web Content Display

Trening wystąpień publicznych z TDUJ

(Po)trenuj przed wystąpieniem na konferencji, zajęciami dydaktycznymi ze studentami i weź udział w szkoleniu: TRENING WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH

Podczas szkolenia: 
Zostanie omówiony zakres teoretyczny wystąpień publicznych, czyli np.  jak przygotować się do wystąpienia, jakich błędów należy unikać itp.  
Dowiesz się jak w krótkiej formie wystąpienia skupić na sobie uwagę i przejść do części bardziej złożonej 
Trenować będziesz różne formy mini wystąpień ustnych i na tej podstawie dostaniesz spersonalizowaną informację zwrotną od trenera i uczestników 
Poznasz sposoby opanowania tremy przed wystąpieniem ustnym  
 
Szkolenie odbędzie się  26 listopada 2019 r. w godz.14.00–20.00 w Strefie Studenta, ul. Świętej Anny 6. W trakcie kursu przewidziane są przerwy kawowe.
 
Obowiązują wcześniejsze zapisy. Chęć uczestnictwa w warsztatach prosimy zgłaszać na adres: tduj.szkolenia@gmail.com . W treści wiadomości prosimy o podanie wydziału oraz roku studiów. 
 
Szkolenie poprowadzi Bartłomiej ‘Świstak’ Piotrowski – mgr ekonomii, networker, szkoleniowiec i doradca biznesowy, współtwórca takich marek, jak TEAM Kraków (klub rozwojowo networkingowy), Startupunity (budowanie społeczności startupowych), startupuj.pl (marka szkoleniowa). Prowadził również konsultacje m.in. dla Instytutu Ekonomii Narodowego Banku Polskiego czy Fundacji My Pacjenci.