Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Web Content Display Web Content Display

Web Content Display Web Content Display

Web Content Display Web Content Display

News

Nabór tekstów do ,,Monografii Towarzystwa Doktorantów Uniwersytetu Jagiellońskiego”

28.10.2019
Redakcja ,,Monografii TDUJ” ma przyjemność ogłosić nabór niepublikowanych wcześniej artykułów naukowych z zakresu szeroko rozumianych nauk humanistycznych i społecznych, m.in. literaturoznawstwa, kulturoznawstwa, antropologii, socjologii, historii do dwóch tomów monografii, których tematami przewodnimi są:
Read More o Nabór tekstów do ,,Monografii Towarzystwa Doktorantów Uniwersytetu Jagiellońskiego”

Wybory przedstawiciela doktorantów do Rady Wydziału Farmaceutycznego UJ

25.10.2019
Zapraszamy doktorantów Wydziału Farmaceutycznego UJ oraz doktorantów Szkoły Doktorskiej Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu w dyscyplinie nauki farmaceutyczne na wybory przedstawiciela doktorantów do Rady WF UJ. Wybory odbędą się w dniu 6.11.2019 r. (środa) o godz. 11:30 w bibliotece Katedry Toksykologii (pokój 430, 3 piętro) w budynku WF.
Read More o Wybory przedstawiciela doktorantów do Rady Wydziału Farmaceutycznego UJ

Szkolenie Narzędzia do tworzenia nowoczesnych prezentacji multimedialnych

24.10.2019
W nowym roku akademickim nie gwiżdżemy na szkolenia! Zamiast tego postaramy się… oczarować naszych słuchaczy. Październikowe warsztaty zostaną bowiem poświęcone prezentacjom multimedialnym, jednym z najczęściej wykorzystywanych sposobów demonstrowania własnej wiedzy i dokonań. Podczas kursu 👉"Oczaruj swoich słuchaczy dobrze przygotowaną prezentacją multimedialną z pomocą Prezi, Canvy i Prezentacji Google" 👈 poznasz i przetestujesz możliwości oferowane przez powyższe programy. Dodatkowo stworzysz kilkuslajdowy szkic dokumentu, który będziesz mógł później wykorzystać jako wzór do tworzenia kolejnych prezentacji.
Read More o Szkolenie Narzędzia do tworzenia nowoczesnych prezentacji multimedialnych

Konferencja naukowa Nowe Wyzwania w Polityce Gospodarczej, Biznesie i Zarządzaniu

23.10.2019
Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk zaprasza na Międzynarodową Konferencję Pracowników Nauki i Ludzi Biznesu (Ekonomia-Zarządzanie-Finanse), pt. Nowe Wyzwania w Polityce Gospodarczej, Biznesie i Zarządzaniu, która odbędzie się w dniach 25-26.05.2020 w Pałacu Staszica w Warszawie (Sala Lustrzana).
Read More o Konferencja naukowa Nowe Wyzwania w Polityce Gospodarczej, Biznesie i Zarządzaniu

Prezentacja ze spotkania informacyjnego dla doktorantów UJ: Studia doktoranckie w świetle tzw. Ustawy 2.0

21.10.2019
W dniu 17 października odbyło się w Auditorium Maximum spotkanie informacyje dla doktorantów studiów doktoranckich, celem zapozania ze zmianami zwizanymi z wprowadzeniem tzw. Ustawy 2.0.
Read More o Prezentacja ze spotkania informacyjnego dla doktorantów UJ: Studia doktoranckie w świetle tzw. Ustawy 2.0