Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Web Content Display Web Content Display

Web Content Display Web Content Display

Web Content Display Web Content Display

News

Wybory przedstawicieli doktorantów do Rady Instytutu Zoologii i Badań Biomedycznych

10.10.2019
Zapraszamy doktorantów Instytutu Zoologii i Badań Biomedycznych UJ na wybory przedstawicieli doktorantów do Rady IZiBB UJ. Wybory odbędą się w dniu 21.10.2019 r. (poniedziałek) o godz. 12:00 w sali konferencyjnej IZiBB (ul. Gronostajowa 9).
Read More o Wybory przedstawicieli doktorantów do Rady Instytutu Zoologii i Badań Biomedycznych

Spotkanie informacyjne dla doktorantów STUDIÓW DOKTORANCKICH

09.10.2019
Towarzystwo Doktorantów UJ zaprasza wszystkich uczestników studiów doktoranckich na specjalne spotkanie informacyjne! Jesteś uczestnikiem studiów doktoranckich? Nie wiesz jakie po Ustawie 2.0 są zasady studiowania? Nie wiesz jaka jest aktualna procedura uzyskania tytuły doktora? Nie zdążyłeś otworzyć przewodu i nie wiesz co dalej?
Read More o Spotkanie informacyjne dla doktorantów STUDIÓW DOKTORANCKICH

PhD Students' Meeting

09.10.2019
Dear PhD Candidate, The PhD Students' Association of the Jagiellonian University invites all PhD students who are beginning their studies at the Jagiellonian University to an organizational meeting.
Read More o PhD Students' Meeting

ABC Doktoranta

09.10.2019
Doktoranci i Doktorantki! Jak co roku zapraszamy osoby rozpoczynające studia doktoranckie na Uniwersytecie Jagiellońskim na spotkanie organizacyjne. Termin: 16.10.2018 r. (środa), godzina: 18.00, miejsce: Auditorium Maximum UJ, sala wystawowa A
Read More o ABC Doktoranta

I Studencka Konferencja Metaekonomiczna

09.10.2019
Komitet Organizacyjny I Studenckiej Konferencji Metaekonomicznej serdecznie zaprosza studentów i doktorantów do aktywnego uczestnictwa w tym wydarzeniu, które odbędzie się w dniach 21-22 listopada w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.
Read More o I Studencka Konferencja Metaekonomiczna