Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

TDUJ

Web Content Display Web Content Display

Web Content Display Web Content Display

Web Content Display Web Content Display

News

Wybory Przedstawiciela Doktorantów w Instytucie Przedsiębiorczości UJ

29.06.2020
Zapraszamy doktorantów kształcących się w Instytucie Przedsiębiorczości WZiKS na wybory przedstawiciela doktorantów do Rady Instytutu. Wybory odbędą się zdalnie w dniu 1.07.2020 r. (środa) o godz. 15.00 za pomocą Microsoft Teams. Zaproszenie do zespołu zostanie rozesłane drogą mailową.
Read More o Wybory Przedstawiciela Doktorantów w Instytucie Przedsiębiorczości UJ

Doktoranci Klub Filmowy Online

25.06.2020
Towarzystwo Doktorantów zaprasza na kolejną odsłonę Doktoranckiego Klubu Filmowego Online! 25.06. (czwartek) o godz. 19.00 wspólnie obejrzymy i podyskutujemy o filmie „Antropocen. Epoka człowieka”. Prelekcja eksperta oraz wspólna dyskusja odbędą się na platformie Microsoft Teams, natomiast film obejrzymy dzięki stronie e-kinopodbaranami.pl.
Read More o Doktoranci Klub Filmowy Online

Oświadczenie w sprawie nienawistnych wypowiedzi wobec osób LGBTQ+

17.06.2020
Zasada niedyskryminacji – obejmująca zarówno zakaz dyskryminacji, zasadę równości jak i obowiązek równego traktowania, stanowi podstawę wspólnoty akademickiej i fundamentalną wartość Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zgadzamy się, że za ideą „Plus ratio quam vis”, dewizą Uniwersytetu Jagiellońskiego, stoi przekonanie, że zapobieganie rozprzestrzenianiu się nienawiści i obojętności jest naszym wspólnym obowiązkiem.
Read More o Oświadczenie w sprawie nienawistnych wypowiedzi wobec osób LGBTQ+

Science Salon Online

16.06.2020
We invite you to the June edition of the Research Society Meeting. We will see each other on Wednesday June 17 at 6:00 PM on the Microsoft Teams platform.
Read More o Science Salon Online

Wybory Przedstawicieli doktorantów do Rady Instytutu Fizyki UJ

09.06.2020
Zapraszamy doktorantów kształcących się w Instytucie Fizyki UJ na wybory przedstawicieli doktorantów do Rady Instytutu. Wybory odbędą się zdalnie w dniu 17.06.2020 r. (środa) o godz. 15.00 za pomocą Microsoft Teams.
Read More o Wybory Przedstawicieli doktorantów do Rady Instytutu Fizyki UJ