Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Web Content Display Web Content Display

Web Content Display Web Content Display

Web Content Display Web Content Display

News

Przerwa w pracy Biura TDUJ w dniu 12 lutego 2020 r.

11.02.2020
W związku ze spotkaniem wyborczym administracji ogólniouczelnianej celem wybrania kandydatów do Zgromadzenia Delegatów, spośród których zostaną wybrani elektorzy głosujący na Rektora UJ, biuro w dniu 12 lutego 2020 r. będzie nieczynne. Za trudnienia przepraszamy.
Read More o Przerwa w pracy Biura TDUJ w dniu 12 lutego 2020 r.

Grant Oral History - nabór zgłoszeń

10.02.2020
Szanowni Państwo, w imieniu Centrum Historii Zajezdnia gorąco zachęcam do udziału w X edycji Grant Oral History. Konkurs skierowany jest do studentów, doktorantów i doktorów, którzy zajmują się tematyką powojennego Wrocławia lub Ziem Zachodnich i Północnych, przy wykorzystaniu metody oral history. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 14 lutego. Spośród uczestników komisja konkursowa wyłoni zwycięzców, którzy otrzymają grant na prowadzenie dalszych badań.
Read More o Grant Oral History - nabór zgłoszeń

Conference Invitation, Bulgaria 2020

06.02.2020
Dear Colleague and Partners, We are pleased to invite you to participate in the conferences to be held in Flora Expo Center, Burgas, on the Bulgarian Black Sea Coast (EU). The conferences are organized by the Science & Education Foundation, and partners.
Read More o Conference Invitation, Bulgaria 2020

International Cardiovascular Research Meeting

05.02.2020
Szanowni Państwo, mam zaszczyt zaprosić Państwa na dwa interesujące wydarzenia naukowe, które będą miały miejsce w dniach 7-9.05.2020 w Bydgoszczy: 1) Konferencja Komisji Promocji Zdrowia Zarządu Głównego PTK "Profilaktyka chorób sercowo-naczyniowych" 2) International Cardiovascular Research Meeting
Read More o International Cardiovascular Research Meeting

Stypendia dla doktorantów z jednostek badawczych w Polsce zajmujących się badaniami politologicznymi, historycznymi oraz socjologicznymi dotyczącymi obszaru byłego bloku wschodniego.

05.02.2020
Laboratorium im. prof. Richarda Pipesa działające przy Instytucie Studiów Politycznych PAN ogłasza nabór na stypendia dla doktorantów z jednostek badawczych w Polsce zajmujących się badaniami politologicznymi/historycznymi/socjologicznymi dotyczącymi obszaru byłego bloku wschodniego. Stypendia w wysokości 2000 PLN/miesięcznie mogą zostać przyznane na okres od trzech do sześciu miesięcy z możliwością przedłużenia na kolejne sześć miesięcy (decyzja zostanie podjęta przez Radę Laboratorium).
Read More o Stypendia dla doktorantów z jednostek badawczych w Polsce zajmujących się badaniami politologicznymi, historycznymi oraz socjologicznymi dotyczącymi obszaru byłego bloku wschodniego.