JUŻ W TEN PIĄTEK - Wielka impreza na zakończenie Roku Akademickiego! Wpadnij i ŚwiętUJ z nami! / THIS FRIDAY - CelebrateUJ with us on a party!

"Dobrze się śpiewa w miłym towarzystwie"? Ależ oczywiście! Przyjdź do klubu Bracka 4 w piątek o 20:00, by się o tym przekonać na własnej skórze. Ale spokojnie - dla tych, co nie lubią śpiewać, też znajdzie się coś miłego ;)

PL

Już w ten piątek,14 czerwca, w klubie Bracka 4 głośniki będą gorrrące od największych hitów! 🎙️ Zapraszamy wszystkich członków społeczności doktoranckiej UJ do świętowania razem z nami zakończenia roku akademickiego i bliskości lata (ŚwiętUJ z TD UJ nadal trwa 🥳). Będzie wszystko to, co być powinno:

świetne towarzystwo 🧑🏻‍🦰👩🏻 ,

poczęstunek 🍕 ,

napoje 🥤

parkiet taneczny 💃,

DJ 🎧

i główny punkt programu: karaoke! 🕺🏻

Przypominamy: rozpoczęcie wydarzenia o godzinie 20:00. Link do wydarzenia na Facebook'u znajduje się tutaj. Na wydarzenie nie obowiązują zapisy, wystarczy po prostu przyjść! Przypominamy jednak, że uczestnikami wydarzeń organizowanych przez Komisję Kultury TD UJ mogą być TYLKO aktualni doktoranci UJ. PROSIMY ZATEM O NIEWPROWADZANIE OSÓB Z ZEWNĄTRZ.

Do zobaczenia! 🤩

ENG

This Friday, June 14, in the Bracka 4 club, the speakers will be hooot with the greatest hits! 🎙️ We invite all members of the JU Doctoral Community to celebrate with us the end of the academic year and the proximity of summer (CelebrateUJ with TD UJ is still on 🥳). Everything that's necessary for having fun will be provided:

great company 🧑🏻‍🦰👩🏻 ,

food 🍕 ,

drinks 🥤

dance floor 💃,

DJ 🎧

and the main point of the programme: karaoke! 🕺🏻

We remind you: the event starts at 8:00 p.m. The link to the Facebook event is here. Registration is not required for the event, just show up! However, we would like to remind you that ONLY current PhD students of the Jagiellonian University can participate in events organized by the Cultural Committee of the Jagiellonian University. THEREFORE, PLEASE DO NOT PROVIDE ENTRY TO OUTSIDE PEOPLE.

See you! 🤩