wydarzenia impreza

05.06.2024
Zaprasza Doktorantów i Doktorantki UJ na wyjątkowe spotkanie integracyjne. Przygotowaliśmy dla Was wieczór pełen zabawy, śpiewu i pysznego jedzenia! / We invite JU PhD Students to a special social gathering. We have prepared an evening full of fun, singing, and delicious food for you!
więcej o ŚwiętUJ z TD UJ - Dobrze się śpiewa w miłym towarzystwie! / Celebrate UJ with TD UJ - Singing is Fun in Good Company
wydarzenia komisja kultury

04.06.2024
Komisja Kultury TD UJ zaprasza Doktorantów i Doktorantki do uczestnictwa we wspólnym wyjściu na koncert ballad rockowych, odbywający się w Ogrodzie Botanicznym UJ! / The Cultural Committee of TD UJ invites PhD candidates to participate in a joint outing to a concert of rock ballads taking place in the Botanical Garden of the Jagiellonian University!
więcej o ŚwiętUJ z TD UJ – Koncert „Ballady w Ogrodzie” / Celebrate UJ with TD UJ – “Ballads in the Garden” Concert
ŚwiętUJ z TD UJ - RowerUJ 2024! / Celebrate UJ with TD UJ - CycleUJ 2024!
wydarzenia komisja kultury roweruj

ŚwiętUJ z TD UJ - RowerUJ 2024! / Celebrate UJ with TD UJ - CycleUJ 2024!

31.05.2024
Zapraszamy serdecznie Doktorantów i Doktorantki UJ na rowerowe powitanie lata! Widzimy się w sobotę, 15 czerwca. / We invite all PhD Candidates to welcome the summer by a bicycle tour! We will meet on Saturday, June 15.
więcej o ŚwiętUJ z TD UJ - RowerUJ 2024! / Celebrate UJ with TD UJ - CycleUJ 2024!
wydarzenia komisja kultury filharmonia

30.05.2024
Zapraszamy serdecznie Doktorantki i Doktorantów UJ na wspólny wyjazd do Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach w celu wspólnego wysłuchania koncertu symfonicznego. / We cordially invite PhD Candidates of the JU to a group trip to the National Polish Radio Symphony Orchestra (NOSPR) in Katowice to listen to a symphonic concert.
więcej o ŚwiętUJ z TD UJ - wyjazd do Filharmonii / Celebrate UJ with TD UJ - Philharmonic
Relacja: ŚwiętUJ z TD UJ - Zwiedzanie Ogrodu Botanicznego UJ z Komisją Kultury
wydarzenia relacja

Relacja: ŚwiętUJ z TD UJ - Zwiedzanie Ogrodu Botanicznego UJ z Komisją Kultury

30.05.2024
Śpiew ptaków, szum wiatru w koronach drzew, rozkoszne zapachy kwiatów rozchodzące się w powietrzu… Brzmi jak wstęp do relacji z raju, prawda? A jest to jedynie relacja z wyjścia Doktorantów i Doktorantek do Ogrodu Botanicznego UJ ;)
więcej o Relacja: ŚwiętUJ z TD UJ - Zwiedzanie Ogrodu Botanicznego UJ z Komisją Kultury