Czerwcowy Doktorancki Klub Filmowy - obejrzymy film Furiosa: Saga Mad Max!
wydarzenia komisja kultury doktorancki klub filmowy

Czerwcowy Doktorancki Klub Filmowy - obejrzymy film Furiosa: Saga Mad Max!

28.05.2024
Komisja Kultury TD UJ zaprasza na spotkanie Doktoranckiego Klubu Filmowego w czwartek 6 czerwca o godzinie 18:00. Tym razem obejrzymy film Furiosa: Saga Mad Max. / The Cultural Committee of the TD UJ invites you to the meeting of the Doctoral Film Club on Thursday, June 6 at 6:00 p.m. This time we will watch Furiosa: The Mad Max Saga.
więcej o Czerwcowy Doktorancki Klub Filmowy - obejrzymy film Furiosa: Saga Mad Max!
Relacja - Salon Końcoworoczny 2024!
salon-naukowy wydarzenia relacja

Relacja - Salon Końcoworoczny 2024!

27.05.2024
Z radością przedstawiamy podsumowanie finałowego Studencko-Doktoranckiego Salonu Naukowego, który odbył się 22 maja w Auli Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Relacja - Salon Końcoworoczny 2024!
wydarzenia komisja kultury

21.05.2024
Zapraszamy wszystkich Doktorantów i Doktorantki na zorganizowane przez Komisję Kultury TD UJ zwiedzanie Ogrodu Botanicznego UJ! / We invite all PhD candidates to take part in the visit to the Jagiellonian University Botanical Garden with the Cultural Committee of TD UJ!
więcej o ŚwiętUJ z TD UJ – Zwiedzanie Ogrodu Botanicznego UJ / Celebrate UJ with TD UJ – Visiting JU’s Botanical Garden
wydarzenia abc doktoranta

17.05.2024
Zapraszamy na trzecie spotkanie informujące o kształceniu w szkołach doktorskich UJ, które obędzie się 21 maja 2024 r. o godzinie 18:30. Dr Magdalena Wąsowicz-Miszczyńska z Zakładu Historii Literatury i Kultury Amerykańskiej opowie jak wygląda zakończenie doktoratu i jego obrona. Opowie również o perspektywach zawodowych po doktoracie.
więcej o ABC Doktoranta oraz (jeszcze nie) Doktoranta - Zakończenie doktoratu i jego obrona oraz perspektywy po doktoracie
wydarzenia komisja kultury

17.05.2024
Zapraszamy serdecznie Doktorantki i Doktorantów na Galę Baletową „Magiczne Ogrody” w wykonaniu Cracovia Danza w Teatrze Variete. Zapisy trwają do 19 maja. / We would like to cordially invite PhD students to the Ballet Gala "Magiczne Ogrody" performed by Cracovia Danza at the Variete Theatre. The registrations are open until May 19th.
więcej o ŚwiętUJ z TD UJ – balet „Magiczne Ogrody” / Celebrate UJ with TD UJ – "Magiczne ogrody" ballet