Przedłużenie terminu wypełnienia ankiety za rok akademicki 2010/2011 DO KOŃCA PAŹDZIERNIKA

Drodzy Doktoranci, Koleżanki i Koledzy!

Tylko do końca tego miesiąca macie możliwość wypełnienia Ankiety za poprzedni rok akademicki.

TDUJ, za jeden ze swoich celów stawia sobie podniesienie jakości kształcenia na studiach doktoranckich na UJ. W tym celu już po raz trzeci chcemy zebrać Wasze opinie. Przygotowaliśmy trzecią edycję ankiety internetowej, o której wypełnienie gorąco apelujemy.

Celem ankiety jest zebranie informacji na temat warunków i jakości studiowania doktorantów na UJ. Uzyskane dane pomogą nam w wyznaczeniu najważniejszych obszarów, w których potrzebna jest aktywność Towarzystwa Doktorantów. Pierwszy raport (dostępny na stronie: www.doktoranci.uj.edu.pl/studia/program-ewaluacji-studiow-iii-stopnia) był bardzo ważnym elementem wyznaczającym działania TDUJ w roku ubiegłym. Obecnie trwają ostateczne prace nad kształtem drugiego raportu.

Ankieta jest skierowana do uczestników studiów doktoranckich na UJ, czyli tych, którzy mieli taki status w roku akademickim 2010/2011.

Osoby, które piszą doktorat z tzw. wolnej stopy prosimy o nie wypełnianie ankiety.

Ankieta jest całkowicie anonimowa. Jej wyniki zostaną przedstawione władzom Uczelni celem uwzględnienia ich przy ewentualnych zmianach regulaminu studiów doktoranckich oraz programów studiów.

Ankieta została przygotowana przez Zespół TDUJ ds. jakości kształcenia, w skład którego wchodzą doktoranci z różnych wydziałów.

Na wypełnienie ankiety potrzeba około 15 minut. Link do ankiety:

(lub wejście przez stronę www.doktoranci.uj.edu.pl).

Dziękujemy za poświęcony czas na wypełnienie ankiety!

Zespół ds. jakości kształcenia

Towarzystwa Doktorantów UJ