Rekrutacja na wyjazd do Izraela semestr letni 2016/2017

Drodzy Studenci i Doktoranci,

do dnia 12 stycznia 2017 roku trwa rekrutacja na wyjazd do Izraela na II semestr roku akademickiego 2016/2017:

Tel Aviv – 1 miejsce dla uczestników wszystkich stopni studiów

University of Haifa  –  1 miejsce dla uczestników studiów II stopnia

1 miejsce dla uczestników studiów III stopnia

Rekrutacja prowadzona dotyczy wyłącznie wyjazdów jednosemestralnych bez możliwości przedłużenia.

Stypendysta poza dofinansowaniem kosztów pobytu w uczelni partnerskiej (miesięczna stawka 650 EUR), otrzymają również dofinansowanie kosztów podróży (360 EUR – obliczane według kalkulatora odległości).

Wniosek składający się z niżej wymienionych dokumentów należy złożyć w wersji papierowej w Dziale Międzynarodowej Wymiany Studenckiej :

- transkrypt ocen wraz z średnią ważoną z roku akademickiego 2015/2016, których zgodność ze stanem faktycznym została potwierdzona przez upoważnionego pracownika sekretariatu lub dziekanatu,

- kserokopia certyfikatu językowego (na poziomie min. B2) albo Language Proficiency Form (potwierdzających znajomość języka angielskiego lub języka hebrajskiego),

- list motywacyjny w j. angielskim,

- dokumentacja osiągnięć naukowych,

- opinia promotora uwzględniająca przystawalność programu do tematyki pracy doktorskiej (dotyczy uczestników studiów III stopnia)

Opcjonalnie:

- projekt Learning Agreement, zaakceptowany przez wydziałowego / instytutowego koordynatora Programu Erasmus+, (LAS<http://www.dmws.uj.edu.pl/documents/1437122/96f7a65e-856f-4274-9c6a-edffe1ff6254> , Aneks do LAS<http://www.dmws.uj.edu.pl/documents/1437122/62334c3d-eee3-40d4-ae9b-0a50a723d0e4>)

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Agatą Wądolną (agata.wadolna@uj.edu.pl) lub pod numerem telefonu 12 663 15 16

Bądź w kontakcie z TD Bądź w kontakcie z TD

Kanał RSS