Dębicki Uniwersytet Trzeciego Wieku poszukuje prelegentów

Dębicki Uniwersytet Trzeciego Wieku poszukuje prelegenta na wykład dla Seniorów w Dębicy.

Interesuje nas tematyka z zakresu nowoczesnych technologii, konkretnie- zastosowania laserów w medycynie czy przemyśle, ich możliwości i potencjału i ewentualnych zagrożeń.

Drugi zakres tematyczny interesujący naszych Słuchaczy to biotechnologia – konkretnie genetyka, również w kontekście możliwości i zagrożeń. Wykłady muszą być popularnonaukowe, skierowane do osób które wdrożone są w uczestniczenie w tej formie zajęć, lecz nie są specjalistami w danej dziedzinie. Mamy możliwość dowolnego dostosowania tematu do możliwości prelegenta.

Terminy: 6 i 20 maja godz. 16.30 w Dębicy. Honorarium 200 zł brutto oraz zwrot kosztów przejazdu.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt.

Agnieszka Kudroń, Dyrektor DUTW, +48 607692325

Bądź w kontakcie z TD Bądź w kontakcie z TD