Ogólnopolski i dwujęzyczny Zlot Filozoficzny

Mamy przyjemność zaprosić studentów oraz absolwentów studiów licencjackich, magisterskich i doktoranckich, a także pracowników naukowych, nauczycieli szkolnych oraz wszystkich zainteresowanych na kolejną edycję ogólnopolskiego i dwujęzycznego Zlotu Filozoficznego.

Zlot Filozoficzny w bieżącym roku odbędzie się w Poznaniu w dniach 27–29 czerwca.

Ze względu na obecność gości zagranicznych planujemy, aby jeden z dni konferencji był dniem anglojęzycznym. Dlatego też gorąco zachęcamy do zgłaszania wystąpień nie tylko w języku polskim, lecz również w angielskim.

Abstrakty wystąpień (200-300 słów) prosimy zgłaszać za pomocą zamieszczonego na stronie formularza do dnia 1 maja 2013.

Autorom prezentacji elektronicznych zapewniamy odpowiednie warunki techniczne (prosimy o dołączenie informacji, jaką formę będzie miało wystąpienie). Uczestnikom zapewniamy 30 minut na wystąpienie (20 minut na referat, 10 na dyskusję).

Opłata konferencyjna wynosi 80 zł. Zapraszamy!

Bądź w kontakcie z TD Bądź w kontakcie z TD

Kanał RSS