Przedstawiciele TD UJ w domach studenckich Przedstawiciele TD UJ w domach studenckich

Reprezentantem doktorantów w każdym domu studenckim jest Przedstawiciel Towarzystwa Doktorantów UJ. W stosunku do doktorantów zamieszkujących akademik pełni on funkcje analogiczne jak Rada Mieszkańców w stosunku do studentów.

Kompetencje Przedstawiciela zostały określone w Regulaminie domów studenckich Uniwersytetu Jagiellońskiego. Powołuje i odwołuje go Rada TD UJ na podstawie uchwały z dn. 16 listopada 2015 roku. W braku powołanego Przedstawiciela jego funkcję pełni Przewodniczący Komisji ds. Pomocy Materialnej.

W przypadku wakatu i chęci zostania Przestawicielem należy złożyć wniosek do Rady TD UJ za pośrednictwem Przewodniczącego Komisji. ds Pomocy Materialnej. Rada ogłasza na stronie internetowej konkurs, a następnie dokonuje wyboru spośród zgłoszonych kandydatów.

Pliki do pobrania:

Lista Przedstawicieli w domach studenckich Lista Przedstawicieli w domach studenckich

Akademik

Data upływu kadencji

Żaczek

Paweł Winiarski

p.winiarski@uj.edu.pl

Nawojka

Małgorzta Bankowicz

malgorzata.bankowicz@doctoral.uj.edu.pl

Bydgoska

Natalia Chrobak 30 września 2017 chrobak.n@gmail.com