Powrót

Conference “Migration and refugee crisis: the EU and its member states between obligation, self-interest and goodwill”

Szanowni Państwo,

 

w imieniu Katedry Studiów Politycznych Kolegium Ekonomiczno-Społecznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Fundacji Konrada Adenauera w Polsce oraz Partnerów mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w 2nd EUMIGRO Conference “Migration and refugee crisis: the EU and its member states between obligation, self-interest and goodwill”, która odbędzie się w dniu 21.03.2018 r. (środa), godz. 09.30–17.00, w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, al. Niepodległości 128, Budynek C, Aula I. Konferencja została objęta Honorowym Patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce.

 

Program konferencji i formularz rejestracji on-line znajdą Państwo na stronie www pod adresem: http://eumigro.eu/en

 

W ramach Konferencji zaplanowano dwa wykłady gości specjalnych – prof. Petry Bendel (Niemcy) i prof. Magdaleny Kmak (Finlandia), trzy panele eksperckie z udziałem przedstawicieli krajowych i zagranicznych ośrodków akademickich, instytucji publicznych oraz organizacji międzynarodowych i pozarządowych, a także panel „młodych badaczy”. Językiem obrad będzie język angielski. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

Konferencja jest organizowana w ramach projektu EUMIGRO – “Jean Monnet Module on the European Union and the Contemporary International Migration – an Interdisciplinary Approach”, który jest realizowany w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie przy współfinansowaniu Unii Europejskiej w ramach Programu Erasmus+.

 

 

Więcej informacji:

Strona www EUMIGRO: http://eumigro.eu/en

Facebook: https://www.facebook.com/eumigro/

Twitter: https://twitter.com/EUMIGRO

Hashtag: #EUMIGRO

 

Kontakt: jeanmonnet.eumigro@gmail.com

 

Z poważaniem

 

dr Marta Pachocka

Koordynator projektu EUMIGRO

Katedra Studiów Politycznych

Kolegium Ekonomiczno-Społeczne

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Bądź w kontakcie z TD Bądź w kontakcie z TD

RSS

Kanał RSS

Lista mailingowa

Strona TDUJ na facebook'u

Grupa TDUJ na facebook'u