Powrót

III Ogólnopolskie Sympozjum Doktorantów Socjologii

Szanowni Państwo,

W imieniu komitetu organizacyjnego, mam przyjemność zaprosić Państwa do udziału w III Ogólnopolskim Sympozjum Doktorantów Socjologii Na barkach olbrzymów, które w dn. 19‑20 marca 2018 r. odbędzie się w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Myślą przewodnią spotkania będzie znaczenie dziedzictwa naukowego w dzisiejszej socjologii, które pozostało nam po wielkich autorytetach myśli społecznej.

Sympozjum jest przystępną formą wymiany myśli młodych naukowców, którzy pod okiem profesorów z całej Polski mają możliwość przedstawić swój dorobek badawczy. Jest to doskonała okazja zarówno do uczynienia pierwszych kroków w spotkaniach konferencyjnych jak i do weryfikacji efektów swoich dotychczasowych przedsięwzięć naukowych. Przyjazna atmosfera i towarzystwo innych doktorantów sprzyja twórczej wymianie myśli i poglądów.

Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami Sympozjum – jego formą, wymaganiami, tegoroczną tematyką - przedstawionymi w załączniku. Na zgłoszenia chętnych czekamy do dnia 26 lutego 2018 r.

W razie ewentualnych pytań, zapraszam do kontaktu.

 

Z poważaniem,

Katarzyna Frączek

Bądź w kontakcie z TD Bądź w kontakcie z TD

RSS

Kanał RSS

Lista mailingowa

Strona TDUJ na facebook'u

Grupa TDUJ na facebook'u