Konkurs na pracę doktorską – ACK CYFRONET AGH - edycja 2022

25.01.2022
Akademickie Centrum Komputerowe CYFRONET AGH ogłasza konkurs na najlepszą pracę doktorską zrealizowaną w oparciu o zasoby obliczeniowe Cyfronetu, obronioną w okresie od 1 czerwca 2021 r. do 31 maja 2022 r.
więcej o Konkurs na pracę doktorską – ACK CYFRONET AGH - edycja 2022
Nabór do programu „Szkoła Młodego Naukowca-Samorządowca”

25.01.2022
Krajowa Reprezentacja Doktorantów ogłasza nabór do programu „Szkoła Młodego Naukowca-Samorządowca” realizowanego przy wsparciu Ministerstwa Edukacji i Nauki w ramach programu „Społeczna odpowiedzialność nauki”, ustanowionego na podstawie art. 376 ust. 1 i ust. 2 pkt 1 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. z 2021 poz. 478, 619 i 1630).
więcej o Nabór do programu „Szkoła Młodego Naukowca-Samorządowca”
Zaproszenie na Doktorancki Klub Filmowy

25.01.2022
Komisja Kultury Towarzystwa Doktorantów UJ zaprasza Was na najbliższe wydanie Doktoranckiego Klubu Filmowego, które odbędzie się w Sali Białej Kina Pod Baranami na Rynku Głównym 27 w środę 3 lutego o godzinie 18.00. Tym razem obejrzymy Gierka w reżyserii Michała Węgrzyna.
więcej o Zaproszenie na Doktorancki Klub Filmowy

17.01.2022
Serdecznie zapraszamy na wybory przedstawicieli doktorantów do Rady Instytutu Fizyki im. Mariana Smoluchowskiego. Spotkanie odbędzie się zdalnie, z wykorzystaniem MS Teams (do zespołu można dołączyć wcześniej, nie trzeba czekać do godziny spotkania) w środę, 26 stycznia 2022 r. o godz. 18:00.
więcej o Wybory przedstawiciela doktorantów w Radzie Instytutu Fizyki im. Mariana Smoluchowskiego

17.01.2022
Serdecznie zapraszamy na wybory przedstawicieli doktorantów do Rady Instytutu Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej. Spotkanie odbędzie się zdalnie, z wykorzystaniem MS Teams (do zespołu można dołączyć wcześniej, nie trzeba czekać do godziny spotkania) w poniedziałek, 24 stycznia 2022 r. o godz. 18:00.
więcej o Wybory przedstawiciela doktorantów w Radzie Instytutu Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej