Powrót

Kuźnia Młodych Talentów 2019 AMU PAN

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszam na Kuźnię Młodych Talentów organizowaną z ramienia Akademii Młodych Uczonych Polskiej Akademii Nauk. Wydarzenie skierowane jest do słuchaczy studiów doktoranckich pracujących w obszarze nauk ścisłych i technicznych oraz nauk o życiu.

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia na stronie internetowej: http://amu.pan.pl/kmtamu/ oraz na facebooku: https://pl-pl.facebook.com/kmtamu/

Poprzednie edycje KMT cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, co przełożyło się na duży sukces tego przedsięwzięcia. Doktoranci będę mieli okazję zaprezentować 5 min prezentację nt. swoich badań czy odkryć naukowych. Następnie wybrane zostaną dwie najlepsze prezentacje (jedna z dziedziny nauk technicznych, jedna z nauk o życiu), które zostaną wyróżnione nagrodą główną. Ponadto podczas tegorocznej KMT Doktoranci będę mieli okazję wziąć udział w warsztatach z programowania, edycji tekstu, wizualizacji, komunikacji czy psychologicznych. Ideą Kuźni Młodych Talentów jest doszkalanie różnych umiejętności, które przyczynią się do sukcesu naukowego uczestników.

Do zobaczenia podczas V edycji Kuźni Młodych Talentów!

Z poważaniem,
Mgr inż. Anetta Płatek
RADA PROGRAMOWA KMT AMU 2019

Bądź w kontakcie z TD Bądź w kontakcie z TD

RSS

Kanał RSS

Lista mailingowa

Strona TDUJ na facebook'u

Grupa TDUJ na facebook'u