Powrót

Pol-Int – naukowa platforma wiedzy o Polsce

Drodzy Doktoranci Uniwersytetu Jagiellońskiego,

 

w imieniu zespołu platformy Studia-o-Polsce.Interdyscyplinarnie (Pol-Int) chciałabym przedstawić Wam portal i zaprosić Was do korzystania z niego oraz do współpracy.

 

Pol-Int – to pierwsza interaktywna, międzynarodowa i interdyscyplinarna platforma internetowa umożliwiająca wymianę wiedzy, doświadczeń i kontaktów między specjalistami z różnych dziedzin nauki zajmujących się Polską. Celem platformy jest popularyzowanie wiedzy o Polsce w kraju i za granicą, stymulowanie interdyscyplinarnych badań oraz nagłaśnianie ich wyników. Platforma jest prowadzona przez Centrum Interdyscyplinarnych Studiów o Polsce Uniwersytetu Europejskiego Viadrina we Frankfurcie nad Odrą oraz filię Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu – Collegium Polonicum w Słubicach.

 

Od 2014 r. Pol-Int wspiera transgraniczną współpracę naukową oraz udostępnia na zasadzie open access informacje z różnych dziedzin nauki o najnowszych publikacjach, konferencjach, ofertach pracy naukowej, stypendiach i grantach. Na stronie pojawiają się również recenzje nowości wydawniczych oraz sprawozdania z wydarzeń. Informacje pojawiające się na Pol-Int trafiają za pomocą newslettera do ponad 1.500 naukowców z całego świata zajmujących się zagadnieniami dotyczącymi Polski. 

 

Platforma daje absolwentom i doktorantom możliwość zdobycia doświadczenia w pisaniu tekstów naukowych jako recenzent. Międzynarodowe grono redaktorów naukowych współpracuje ściśle z autorami podczas procesu pisania recenzji i dba o jej merytoryczną jakość. Jeśli jesteście zainteresowani pisaniem recenzji uprzejmie prosimy o kontakt pod adres redakcja@pol-int.org. 

 

Uprzejmie zapraszam do zapoznania się platformą pod www.pol-int.org oraz do skorzystania z możliwości autopromocji - do zaprezentowania własnych wyników badań naukowych międzynarodowemu gronu społeczności naukowej i do opublikowania ich na łamach Pol-Int. Można to zrobić samodzielnie po uprzedniej rejestracji: https://www.pol-int.org/pl/user/register.

 

Będzie nam bardzo miło powitać Was na platformie! Do zobaczenia na Pol-Int!

 

Serdecznie pozdrawiam,

Katarzyna Jeż

 

 

Public Relations | Platforma www.pol-int.org

 

Collegium Polonicum

ZIP - Redakcja Pol-Int
ul. Kościuszki 1, 69-100 Słubice

 

Europa-Universität Viadrina

ZIP - Redaktion Pol-Int
Große Scharrnstr. 59, 15230 Frankfurt (Oder)
Tel. +49 (0)335 5534 2638, Fax +49 (0)335 5534 2638
www.zip.europa-uni.de

Bądź w kontakcie z TD Bądź w kontakcie z TD

RSS

Kanał RSS

Lista mailingowa

Strona TDUJ na facebook'u

Grupa TDUJ na facebook'u