Powrót

Uniwersytet Trzeciego Wieku - ogłoszenie

Drodzy Doktoranci!

 

Serdecznie zapraszam Was do prowadzenia zajęć ze studentami-seniorami z Jagiellońskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w roku akademickim 2019/2020. Od kilku lat młodzi naukowcy z Uniwersytetu Jagiellońskiego sprawdzają się jako wykładowcy w JUTW. Wielu zostaje z nami nawet na kilka lat, ponieważ studenci nie chcą się rozstać ze swoimi młodymi nauczycielami, tematyka zajęć okazuje się tak interesująca, że warto ją powtórzyć w kolejnym roku akademickim dla innej grupy studentów, cześć młodych naukowców ma wśród najstarszych studentów swoje fancluby, dla których przygotowują co rok nowe programy.

Drodzy Doktoranci, jeśli zastanawiacie się, gdzie odrobić obowiązkowe na studiach doktoranckich godziny dydaktyczne, jeśli chcielibyście sprawdzić swoje umiejętności pedagogiczne, jeśli chcielibyście podzielić się swoją wiedzą ze studentami 60+, gorąco proszę o kontakt.

Oczywiście, nie każda tematyka okaże się interesująca dla studentów-seniorów, nie każdy sposób prowadzenia zajęć znajdzie uznanie. Studenci JUTW to bardzo zaangażowana, zdyscyplinowana, wyrozumiała i zainteresowana grupa słuchaczy, która od swoich wykładowców oczekuje mniej więcej tego samego.

Ponieważ nie korzystamy z dotacji dydaktycznej, nie możemy zaoferować Wam wynagrodzenia,. Z każdą osoba prowadzącą zajęcia podpisujemy umowę o wolontariat. Oferujemy każdą inną pomoc.

 

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu mailowego: ewa.pilat@uj.edu.pl

lub telefonicznego: 519 307 862

 

Z pozdrowieniami

Ewa Piłat

Kierownik Jagiellońskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Bądź w kontakcie z TD Bądź w kontakcie z TD

RSS

Kanał RSS

Lista mailingowa

Strona TDUJ na facebook'u

Grupa TDUJ na facebook'u