Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Szklenie TDUJ Zarządzanie emocjami w sytuacjach stresowych

​Doktorantko, Doktorancie! Męczy Ciebie ciągła gonitwa w czasie i boisz się, że nie zdążysz zrealizować swoich obowiązków? Denerwujesz się przed swoim wystąpieniem na seminarium, konferencją? A może czujesz, że natłok obowiązków pozbawił Ciebie entuzjazmu w pracy naukowo – badawczej? Jeśli te pytania są Tobie bliskie i masz poczucie, że stres to część Twojego doktoranckiego życia to weź udział w szkoleniu: Zarządzanie emocjami w sytuacjach stresowych

Podczas 3h szkolenia dowiesz się m.in.: 
- jak konstruktywnie radzić sobie z sytuacjami, które Ciebie obciążają 
- jak zarządzać tremą podczas ekspozycji społecznej 
- jak zapobiegać wypaleniu zawodowemu 
- jaki masz styl radzenia sobie ze stresem 
- jak zarządzać stresem  

Szkolenie odbędzie się 17.12. 2019, w godzinach: 16:00 – 19:00 w Strefie Studenckiej UJ, ulica św. Anny 6 

Obowiązują wcześniejsze zapisy. Chęć uczestnictwa w warsztatach prosimy zgłaszać na adres: tduj.szkolenia@gmail.com. W treści wiadomości prosimy o podanie wydziału oraz roku studiów.

Szkolenie poprowadzi Pani Wiesława Pilip – psycholog, trener, coach. Zawodowo pracuje z osobami, które doświadczają stresu i jego konsekwencji. W swojej karierze zawodowej prowadziła m.in. grupy wsparcia dla osób, u których występował syndrom PTSD. Aktualnie prowadzi zajęcia dydaktyczne ze studentami z zakresu coachingu oraz psychologii biznesu, podkreślając znaczenie stresu w sytuacjach społecznych.