Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

TD UJ

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

I Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców "Inspirująca Burza Intelektów Biomedycznych"

17.12.2019
Samorząd Doktorantów Instytutu Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej im. Macieja Nałęcza PAN zaprasza doktorantów do udziału w I Ogólnopolskiej Konferencji Młodych Naukowców "Inspirująca Burza Intelektów Biomedycznych", odbywającej się 8 maja 2020 roku w Warszawie.
więcej o I Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców "Inspirująca Burza Intelektów Biomedycznych"

Wybory przedstawiciela doktorantów do Rady Instytutu Nauk Geologicznych

13.12.2019
Zapraszamy doktorantów kształcących się w Intytucie Nauk Geologicznych na wybory przedstawiciela doktorantów do Rady ING UJ. Wybory odbędą się w dniu 20.12.2019 r. (piątek) o godz. 10:00 w sali 1.19 w budynku ING UJ.
więcej o Wybory przedstawiciela doktorantów do Rady Instytutu Nauk Geologicznych

Impreza mikołajkowa z TD UJ

10.12.2019
Ho, ho, ho! 🎅🏻 To będzie szczęśliwy piątek trzynastego! Weź znajomych z roku i wpadaj na mikołajkową imprezę integracyjną Towarzystwa Doktorantów UJ! ❄️ Gdzie? ➡️ Opium Music Club, ul. Jakuba 19 Kiedy? ➡️ 13 grudnia (piątek), g. 20.00 Dla kogo? ➡️ Wszystkich doktorantów Uniwersytetu Jagiellońskiego
więcej o Impreza mikołajkowa z TD UJ

Salon Naukowy TD UJ - Grudzień

10.12.2019
Spraw sobie prezent na gwiazdkę 🌟- weź udział w Salonie Naukowym TD UJ i wygraj 350 zł na zakup literatury naukowej! Salon Naukowy to: 👉 cykliczne wydarzenie, w czasie którego trzech doktorantów UJ przedstawia swoje badania; 👉 konkurs na prezentację miesiąca. Najlepszego prelegenta wybiera publiczność, a zwycięzca otrzymuje nagrodę - 350 zł; 👉 szansa na udział w Salonie Gigantów, na który zapraszani są zwycięzcy Salonów Naukowych. Główna nagroda w Salonie Gigantów to 3500 zł💰! 👉 okazja do poszerzenia wiedzy i poznania innych doktorantów UJ.
więcej o Salon Naukowy TD UJ - Grudzień

Doktorancki Klub Filmowy

09.12.2019
Serdecznie zapraszamy wszystkich doktorantów UJ na najbliżyszy DKF, który odbędzie się 12.12. (najbliższy czwartek) o godz. 18.00 w sali Studio 2 kina "Kijów". Obejrzymy film "Ukryta gra" w reż. Łukasza Kośmickiego.
więcej o Doktorancki Klub Filmowy