Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

TD UJ

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

PECSA International Conference “Connecting theEuropean Union of Shared Aims, Freedoms, Values and Responsibilities”

02.12.2019
Uprzejmie informujemy o organizowanej przez Polskie Stowarzyszenie Badań Wspólnoty Europejskiej (PECSA), Katedrę Studiów Politycznych i Katedrę Unii Europejskiej im. Jeana Monneta Kolegium Ekonomiczno-Społecznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Fundację Konrada Adenauera w Polsce, Wydział Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, Instytut Nauk o Polityce i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz Partnerów konferencji PECSA International Conference “Connecting the European Union of Shared Aims, Freedoms, Values and Responsibilities”, która odbędzie się w dniu 05.12.2019 r., o godz. 9.00, w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, al. Niepodległości 128, bud. C, Aule I i II.
więcej o PECSA International Conference “Connecting theEuropean Union of Shared Aims, Freedoms, Values and Responsibilities”

Seminarium „Współpraca na rzecz gospodarki o obiegu zamkniętym w sektorze nawozowym”

02.12.2019
Zapraszamy na seminarium National Dissemination Forum pt. „Współpraca na rzecz gospodarki o obiegu zamkniętym w sektorze nawozowym”, które odbędzie się podczas VI edycji konferencji Młodych Naukowców Nowe Wyzwania Dla Polskiej Nauki, organizowanej przez CreativeTime. Wydarzenie odbędzie się w dniu 14.12.2019 r. w godz. 14:30 - 16:20 w InterHouse Hotel w Krakowie, ul. Bratysławska 2.
więcej o Seminarium „Współpraca na rzecz gospodarki o obiegu zamkniętym w sektorze nawozowym”

Wybory przedstawicieli doktorantów do Rady Wydziału Biologii UJ

28.11.2019
Zapraszamy doktorantów Wydziału Biologii UJ oraz doktorantów Szkoły Doktorskiej Nauk Ścisłych i Przyrodniczych w dyscyplinie nauki biologiczne na wybory przedstawicieli doktorantów do Rady WB UJ. Wybory odbędą się w dniu 5.12.2019 r. (czwartek) o godz. 14:15 w sali konferencyjnej 1.0.1 (III Kampus, Gronostajowa 7).
więcej o Wybory przedstawicieli doktorantów do Rady Wydziału Biologii UJ

Dodatkowy konkurs na krótkoterminowe wyjazdy doktorantów do uczelni europejskich w ramach wymiany bilateralnej w roku 2020

26.11.2019
DWM informuje o możliwości ubiegania się o krótkoterminowe wyjazdy (do 7 dni) doktorantów do uczelni europejskich w: Sofii, Wielkim Tyrnowie, Zagrzebiu, Bratysławie, Erlangen, Getyndze, Sankt Petersburgu, Moskwie, Lwowie, Iwano Frankiwsku, Kijowie, Budapeszcie i Peczu. O wyjazd mogą ubiegać się uczestnicy II-IV roku (oraz będący na przedłużeniu) stacjonarnych i niestacjonarnych studiów III stopnia. Termin składania dokumentów: do 12 grudnia 2019 r.
więcej o Dodatkowy konkurs na krótkoterminowe wyjazdy doktorantów do uczelni europejskich w ramach wymiany bilateralnej w roku 2020

Walne Zgromadzenie Towarzystwa Doktorantów UJ - wybór władz ma kadencję 2020!

22.11.2019
Zapraszamy wszystkie uczestniczki oraz uczestników studiów doktoranckich oraz Szkół Doktorskich na Walne Zgromadzenie celem wybrania władz TDUJ na kadencję 2020. Odbędzie się ono w Auditorium Maximum UJ w dniu 10 grudnia 2019 r w godzinach 18:00-21:00 w Sali Seminaryjnej.
więcej o Walne Zgromadzenie Towarzystwa Doktorantów UJ - wybór władz ma kadencję 2020!