Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

TDUJ

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Panel ekspercki „Czy można wyłączyć gospodarkę?”

22.04.2020
Czy jesteście już zmęczeni fake newsami, regresem osobistym i wszechobecnym medialnym szumem? Jeśli tak, to mamy dla Was niespodziankę: przygotujcie się na solidną dawkę rzetelnej wiedzy! Już 28.04. (wtorek) o godz. 18.00 zapraszamy na platformę Microsoft Teams, gdzie wspólnie wysłuchamy dyskusji pt. „Czy można wyłączyć gospodarkę?”. Naszymi ekspertami będą Marcin Rychlak i Michał Włodarczyk – ekonomiści, doktoranci z WZiKS UJ.
więcej o Panel ekspercki „Czy można wyłączyć gospodarkę?”

Salon Naukowy Online

21.04.2020
Towarzystwo Doktorantów zaprasza na pierwszy Salon Naukowy Online. Zachęcamy do współtworzenia z nami tej wyjątkowej edycji Salonu! Widzimy się już 22.04. (środa) o godz. 18.00 na platformie Microsoft Teams.
więcej o Salon Naukowy Online

Zaproszenie do współpracy doktorantów UJ w tworzeniu portalu edukacyjnego

10.04.2020
Uprzejmie informujemy, że Dział ds. Osób Niepełnosprawnych (DON) realizuje projekt Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój, którego celem jest zwiększenie dostępności uczelni dla studentów i kadry akademickiej. Jednym z zadań projektu jest stworzenie portalu edukacyjnego, na którym będą umieszczane artykuły popularnonaukowe i krótkie filmy.
więcej o Zaproszenie do współpracy doktorantów UJ w tworzeniu portalu edukacyjnego

Wyniki edycji 2_2020 Konkursu na Dofinansowanie Działalności Doktorantów UJ

08.04.2020
Zapraszamy do zapoznania się z wynikami edycji 2_2020 Konkursu na Dofinansowanie Działalności Doktorantów. Złożono 3 wnioski, które zostały ocenione pozytywnie i i przyznano dofinansowanie na łączną kwotę 2 450,00 zł.
więcej o Wyniki edycji 2_2020 Konkursu na Dofinansowanie Działalności Doktorantów UJ

Zarządzenie Rektora ws. opłat za świadczone usługi edukacyjne i Dom Doktoranta

03.04.2020
Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami w sprawie szczególnych zasad pobierania opłat od studentów i doktorantów w związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.
więcej o Zarządzenie Rektora ws. opłat za świadczone usługi edukacyjne i Dom Doktoranta