Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

TDUJ

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Nabór do Kapituły Doktoranckiej konkursu PRODOK 2020

03.04.2020
Każdy z kandydatów aplikujących na Członka Kapituły PRODOK 2020 proszony jest o przesłanie swojego CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: paulina.orczyk@krd.edu.pl Termin wypełnienia formularza rekrutacyjnego oraz przesłania CV mija dnia 15.04.2020r. (godzina 23.00).
więcej o Nabór do Kapituły Doktoranckiej konkursu PRODOK 2020

Ankieta w związku z sytuacją epidemiologiczną.

27.03.2020
Drogie Doktorantki, Drodzy Doktoranci, uprzejmie zachęcamy do wypełnienia ankiety poświęconej Waszym oczekiwaniom wobec władz uczelni w związku z sytuacją epidemiologiczną.
więcej o Ankieta w związku z sytuacją epidemiologiczną.

#ujdlaszpitala

21.03.2020
Przyłącz się do akcji #ujdlaszpitala! Nie tylko personel medyczny może nieść pomoc chorym na koronawirusa SARS- CoV-2. My wszyscy, oczywiście nie wychodząc z domu, możemy pomagać. W Europie i w Polsce szerzą się działania mające na celu dostarczenie szpitalom niezbędnych środków przeznaczonych do walki z tym zabójczym wirusem. Również Społeczność Akademicka Uniwersytetu Jagiellońskiego postanowiła przyłączyć się do tych działań poprzez akcję #ujdlaszpitala i rozpocząć zbiórkę funduszy, które zostaną przeznaczone na zakup systemu do dekontaminacji pomieszczeń gazową formą nadtlenku azotu.
więcej o #ujdlaszpitala

Rekrutacja 2020

19.03.2020
Dołącz do nas! Samorząd Doktorantów - Towarzystwo Doktorantów Uniwersytetu Jagiellońskiego prowadzi nabór do komisji i zespołów działających w ośmiu obszarach: ochrona praw doktorantów, promocja i media społecznościowe, współpraca międzynarodowa, organizacja wydarzeń, szkolenia, tłumaczenia, równość, fotografia.
więcej o Rekrutacja 2020

Ocena rozwiązań stosowanych w obliczu COVID-19

18.03.2020
Drogie Doktorantki, Drodzy Doktoranci, Zapraszamy was do wypełnienia ankiety związanej z rozwiązaniami stosowanymi przez Uczelnie i Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Celem ankiety jest uzyskanie informacji zwrotnej do Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego o krokach podjętych w walce z epidemią oraz zwrócenie uwagi na rozwiązania jeszcze nie zastosowane.
więcej o Ocena rozwiązań stosowanych w obliczu COVID-19