Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Kurs tańca z TDUJ – zapisy do drugiej grupy (discofox)

20.01.2020
Uwaga, uwaga! Otwieramy zapisy do drugiej grupy kursowej! Przypominamy, że zajęcia taneczne dla tej grupy rozpoczną się w połowie lutego. Wspólnie będziemy poznawać kroki tańca discofox. Ważne informacje: Cena za uczestnictwo w kursie wynosi 10 zł dla doktorantów UJ. Grupa może liczyć maksymalnie 24 osoby, zatem obowiązuje zasada kto pierwszy, ten lepszy. Zapisu można dokonać w Biurze TD UJ, ul. Czapskich 4/14.
więcej o Kurs tańca z TDUJ – zapisy do drugiej grupy (discofox)

XII Ogólnopolska Konferencja "Flawonoidy i ich zastosowanie"

20.01.2020
Zakład Chemii Nieorganicznej i Analitycznej Wydziału Chemicznego Politechniki Rzeszowskiej oraz Katedra i Zakład Mikrobiologii i Immunologii Wydziału Nauk Medycznych w Zabrzu, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach wraz z Rzeszowskim Oddziałem Polskiego Towarzystwa Chemicznego są organizatorami cyklicznej konferencji nt. "Flawonoidy i ich zastosowanie". Konferencja ma charakter naukowy i poświęcona jest problematyce wydzielania, właściwości i zastosowania flawonoidów pochodzenia naturalnego, syntezie nowych pochodnych flawonoidów, ich kompleksów z metalami, właściwościom chemicznym i biologicznym oraz zastosowaniom medycznym i technologicznym.
więcej o XII Ogólnopolska Konferencja "Flawonoidy i ich zastosowanie"

Wybory przedstawiciela doktorantów do Rady Instytutu Judaistyki UJ

16.01.2020
Zapraszamy doktorantów kształcących się w Instytucie Judaistyki na wybory przedstawiciela doktorantów do Rady IJ UJ. Wybory odbędą się w dniu 28.01.2020 r. (wtorek) o godz. 18:00 w sali 112 w budynku Polskiej Akademii Nauk przy ul. Sławkowskiej 17.
więcej o Wybory przedstawiciela doktorantów do Rady Instytutu Judaistyki UJ

I Ogólnopolska Konferencja Naukowa Doktorantów i Młodych Pracowników Nauki - Trójstyk - Ekonomia, Finanse, Zarządzanie - 18.06.2020 r.

14.01.2020
Zapraszamy do udziału w I Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Doktorantów i Młodych Pracowników Nauki - Trójstyk – Ekonomia, Finanse, Zarządzanie, która odbędzie się 18 czerwca 2020 r. w Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Konferencja organizowana jest przez Szkołę Doktorską i Samorząd Doktorantów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.
więcej o I Ogólnopolska Konferencja Naukowa Doktorantów i Młodych Pracowników Nauki - Trójstyk - Ekonomia, Finanse, Zarządzanie - 18.06.2020 r.

Zmiana godzin pracy biura w dn. 8.01.2020r.

07.01.2020
Uprzejmie informujemy, że w dniu 8 stycznia 2020r. biuro Towarzystwa Doktorantów UJ będzie otwarte w godzinach 10:00-14:00. Za utrudnienia przepraszamy.
więcej o Zmiana godzin pracy biura w dn. 8.01.2020r.