Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

III Forum Idei Młodych Naukowców

30.01.2020
W imieniu Międzywydziałowego Koła Naukowego Doktorantów "Axis Mundi", działającego przy Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, zapraszamy do wystąpienia na interdyscyplinarnej konferencji naukowej pt. „III FORUM IDEI MŁODYCH NAUKOWCÓW. INSPIRACJE DLA PROJEKTÓW INTERDYSCYPLINARNYCH”.
więcej o III Forum Idei Młodych Naukowców

Sympozjum Młodych Naukowców Wydział Fizyki UW

29.01.2020
Szanowni Państwo, Sympozjum Młodych Naukowców jest konferencją przeznaczoną dla studentów i doktorantów, organizowaną przez Koło Naukowe „Nanonurki” i Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. Sympozjum ma na celu umożliwienie studentom oraz doktorantom z całej Polski zaprezentowania swoich wyników badań w zakresie nauk fizycznych oraz pokrewnych, jak również zapoznanie się z projektami naukowymi realizowanymi w innych ośrodkach oraz nawiązanie nowych kontaktów.
więcej o Sympozjum Młodych Naukowców Wydział Fizyki UW

2. edycja konkursu « Mój doktorat w 180 sekund » Europa Środkowa : rozgrywki krajowe

29.01.2020
Już drugi rok z rzędu Instytut Francuski w Polsce organizuje konkurs « Mój doktorat w 180 sekund » w rejonie Europy Środkowej. Uczestnicy będą mieli za zadanie przedstawić w języku francuskim temat swojego doktoratu niedłużej niż w 3 minuty, przekonując jurorów i publiczność!
więcej o 2. edycja konkursu « Mój doktorat w 180 sekund » Europa Środkowa : rozgrywki krajowe

UNA Europa PhD Workshop on Sustainability - Berlin

27.01.2020
Szanowne Doktorantki, Szanowni Doktoranci, Serdecznie zapraszamy na warsztaty UNA Europa PhD Workshop on Sustainability, które odbędą się w Berlinie w dniach 2-3 kwietnia
więcej o UNA Europa PhD Workshop on Sustainability - Berlin

Konkurs Coimbra Group 3-MINUTE-THESIS JAGIELLONIAN UNIVERSITY

21.01.2020
Lubisz wyzwania? Spróbuj zaprezentować swój doktorat w 3 minuty! 💪 Na UJ startuje konkurs 3-MINUTE-THESIS JAGIELLONIAN UNIVERSITY skierowany do doktorantów w czasie którego przedstawiają oni swoją pracę badawczą podczas trzyminutowej prezentacji w języku angielskim 👩‍🏫. Dla zdobywców trzech pierwszych miejsc przewidziane są atrakcyjne nagrody, m.in. wyjazdy na staże naukowo-badawcze do wybranego uniwersytetu zrzeszonego w Coimbra Group.
więcej o Konkurs Coimbra Group 3-MINUTE-THESIS JAGIELLONIAN UNIVERSITY