Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Wybory przedstawicieli doktorantów do Rady Wydziału Chemii UJ

04.12.2019
Zapraszamy doktorantów Wydziału Chemii UJ oraz doktorantów Szkoły Doktorskiej Nauk Ścisłych i Przyrodniczych w dyscyplinie nauki chemiczne na wybory przedstawicieli doktorantów do Rady WCh UJ. Wybory odbędą się w dniu 16.12.2019 r. (poniedziałek) o godz. 11:00 w w sali A0-25 w budynku WCh.
więcej o Wybory przedstawicieli doktorantów do Rady Wydziału Chemii UJ

Szklenie TDUJ Zarządzanie emocjami w sytuacjach stresowych

03.12.2019
​Doktorantko, Doktorancie! Męczy Ciebie ciągła gonitwa w czasie i boisz się, że nie zdążysz zrealizować swoich obowiązków? Denerwujesz się przed swoim wystąpieniem na seminarium, konferencją? A może czujesz, że natłok obowiązków pozbawił Ciebie entuzjazmu w pracy naukowo – badawczej? Jeśli te pytania są Tobie bliskie i masz poczucie, że stres to część Twojego doktoranckiego życia to weź udział w szkoleniu: Zarządzanie emocjami w sytuacjach stresowych
więcej o Szklenie TDUJ Zarządzanie emocjami w sytuacjach stresowych

PECSA International Conference “Connecting theEuropean Union of Shared Aims, Freedoms, Values and Responsibilities”

02.12.2019
Uprzejmie informujemy o organizowanej przez Polskie Stowarzyszenie Badań Wspólnoty Europejskiej (PECSA), Katedrę Studiów Politycznych i Katedrę Unii Europejskiej im. Jeana Monneta Kolegium Ekonomiczno-Społecznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Fundację Konrada Adenauera w Polsce, Wydział Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, Instytut Nauk o Polityce i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz Partnerów konferencji PECSA International Conference “Connecting the European Union of Shared Aims, Freedoms, Values and Responsibilities”, która odbędzie się w dniu 05.12.2019 r., o godz. 9.00, w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, al. Niepodległości 128, bud. C, Aule I i II.
więcej o PECSA International Conference “Connecting theEuropean Union of Shared Aims, Freedoms, Values and Responsibilities”

Seminarium „Współpraca na rzecz gospodarki o obiegu zamkniętym w sektorze nawozowym”

02.12.2019
Zapraszamy na seminarium National Dissemination Forum pt. „Współpraca na rzecz gospodarki o obiegu zamkniętym w sektorze nawozowym”, które odbędzie się podczas VI edycji konferencji Młodych Naukowców Nowe Wyzwania Dla Polskiej Nauki, organizowanej przez CreativeTime. Wydarzenie odbędzie się w dniu 14.12.2019 r. w godz. 14:30 - 16:20 w InterHouse Hotel w Krakowie, ul. Bratysławska 2.
więcej o Seminarium „Współpraca na rzecz gospodarki o obiegu zamkniętym w sektorze nawozowym”

Wybory przedstawicieli doktorantów do Rady Wydziału Biologii UJ

28.11.2019
Zapraszamy doktorantów Wydziału Biologii UJ oraz doktorantów Szkoły Doktorskiej Nauk Ścisłych i Przyrodniczych w dyscyplinie nauki biologiczne na wybory przedstawicieli doktorantów do Rady WB UJ. Wybory odbędą się w dniu 5.12.2019 r. (czwartek) o godz. 14:15 w sali konferencyjnej 1.0.1 (III Kampus, Gronostajowa 7).
więcej o Wybory przedstawicieli doktorantów do Rady Wydziału Biologii UJ