Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Spotkanie informacyjne dla doktorantów STUDIÓW DOKTORANCKICH

09.10.2019
Towarzystwo Doktorantów UJ zaprasza wszystkich uczestników studiów doktoranckich na specjalne spotkanie informacyjne! Jesteś uczestnikiem studiów doktoranckich? Nie wiesz jakie po Ustawie 2.0 są zasady studiowania? Nie wiesz jaka jest aktualna procedura uzyskania tytuły doktora? Nie zdążyłeś otworzyć przewodu i nie wiesz co dalej?
więcej o Spotkanie informacyjne dla doktorantów STUDIÓW DOKTORANCKICH

PhD Students' Meeting

09.10.2019
Dear PhD Candidate, The PhD Students' Association of the Jagiellonian University invites all PhD students who are beginning their studies at the Jagiellonian University to an organizational meeting.
więcej o PhD Students' Meeting

ABC Doktoranta

09.10.2019
Doktoranci i Doktorantki! Jak co roku zapraszamy osoby rozpoczynające studia doktoranckie na Uniwersytecie Jagiellońskim na spotkanie organizacyjne. Termin: 16.10.2018 r. (środa), godzina: 18.00, miejsce: Auditorium Maximum UJ, sala wystawowa A
więcej o ABC Doktoranta

I Studencka Konferencja Metaekonomiczna

09.10.2019
Komitet Organizacyjny I Studenckiej Konferencji Metaekonomicznej serdecznie zaprosza studentów i doktorantów do aktywnego uczestnictwa w tym wydarzeniu, które odbędzie się w dniach 21-22 listopada w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.
więcej o I Studencka Konferencja Metaekonomiczna

Konferencja Naukowa KITS 2019 – VII edycja

08.10.2019
Konferencja z cyklu KRK InnoTech Summit organizowana jest już po raz siódmy. Jej głównym celem jest budowa relacji pomiędzy środowiskami: naukowym (szczególnie doktorantów oraz młodych naukowców) i biznesowym (w tym inwestorów i start-upów).
więcej o Konferencja Naukowa KITS 2019 – VII edycja