Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

TDUJ

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Doktoranci Klub Filmowy Online

25.06.2020
Towarzystwo Doktorantów zaprasza na kolejną odsłonę Doktoranckiego Klubu Filmowego Online! 25.06. (czwartek) o godz. 19.00 wspólnie obejrzymy i podyskutujemy o filmie „Antropocen. Epoka człowieka”. Prelekcja eksperta oraz wspólna dyskusja odbędą się na platformie Microsoft Teams, natomiast film obejrzymy dzięki stronie e-kinopodbaranami.pl.
więcej o Doktoranci Klub Filmowy Online

Oświadczenie w sprawie nienawistnych wypowiedzi wobec osób LGBTQ+

17.06.2020
Zasada niedyskryminacji – obejmująca zarówno zakaz dyskryminacji, zasadę równości jak i obowiązek równego traktowania, stanowi podstawę wspólnoty akademickiej i fundamentalną wartość Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zgadzamy się, że za ideą „Plus ratio quam vis”, dewizą Uniwersytetu Jagiellońskiego, stoi przekonanie, że zapobieganie rozprzestrzenianiu się nienawiści i obojętności jest naszym wspólnym obowiązkiem.
więcej o Oświadczenie w sprawie nienawistnych wypowiedzi wobec osób LGBTQ+

Salon Naukowy Online

16.06.2020
Zapraszamy na ostatnią przed wakacjami odsłonę Salonu Naukowego Online. Spotykamy się 17.06. (środa) o godz. 18.00 na platformie Microsoft Teams.
więcej o Salon Naukowy Online

Wybory Przedstawicieli doktorantów do Rady Instytutu Fizyki UJ

09.06.2020
Zapraszamy doktorantów kształcących się w Instytucie Fizyki UJ na wybory przedstawicieli doktorantów do Rady Instytutu. Wybory odbędą się zdalnie w dniu 17.06.2020 r. (środa) o godz. 15.00 za pomocą Microsoft Teams.
więcej o Wybory Przedstawicieli doktorantów do Rady Instytutu Fizyki UJ

Wybory Przedstawicieli doktorantów do Rady Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ

09.06.2020
Zapraszamy doktorantów kształcących się na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ na wybory przedstawicieli doktorantów do Rady Wydziału. Wybory odbędą się zdalnie w dniu 17.06.2020 r. (środa) o godz. 14.00 za pomocą Microsoft Teams.
więcej o Wybory Przedstawicieli doktorantów do Rady Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ