Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

TDUJ

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Edycja specjalna (konkurs)

01.05.2020
Towarzystwo Doktorantów UJ ogłasza nabór na specjalną edycję konkursu na dofinansowanie działalności doktorantów. W edycji tej dofinansowany będzie zakup literatury naukowej lub innej, związanej z prowadzonymi badaniami. Nabór wniosków trwa od 1 do 14 maja br.
więcej o Edycja specjalna (konkurs)

Doktorancki Klub Filmowy Online – 30.04., godz. 19.00, „Kraina miodu”

28.04.2020
Towarzystwo Doktorantów zaprasza na pierwszy Doktorancki Klub Filmowy Online! Już 30.04. (czwartek) o godz. 19.00 wspólnie obejrzymy macedoński film „Kraina miodu”. Prelekcja eksperta oraz wspólna dyskusja odbędą się na platformie Microsoft Teams, natomiast film obejrzymy dzięki stronie e-kinopodbaranami.pl.
więcej o Doktorancki Klub Filmowy Online – 30.04., godz. 19.00, „Kraina miodu”

Panel ekspercki „Czy można wyłączyć gospodarkę?”

22.04.2020
Czy jesteście już zmęczeni fake newsami, regresem osobistym i wszechobecnym medialnym szumem? Jeśli tak, to mamy dla Was niespodziankę: przygotujcie się na solidną dawkę rzetelnej wiedzy! Już 28.04. (wtorek) o godz. 18.00 zapraszamy na platformę Microsoft Teams, gdzie wspólnie wysłuchamy dyskusji pt. „Czy można wyłączyć gospodarkę?”. Naszymi ekspertami będą Marcin Rychlak i Michał Włodarczyk – ekonomiści, doktoranci z WZiKS UJ.
więcej o Panel ekspercki „Czy można wyłączyć gospodarkę?”

Salon Naukowy Online

21.04.2020
Towarzystwo Doktorantów zaprasza na pierwszy Salon Naukowy Online. Zachęcamy do współtworzenia z nami tej wyjątkowej edycji Salonu! Widzimy się już 22.04. (środa) o godz. 18.00 na platformie Microsoft Teams.
więcej o Salon Naukowy Online

Zaproszenie do współpracy doktorantów UJ w tworzeniu portalu edukacyjnego

10.04.2020
Uprzejmie informujemy, że Dział ds. Osób Niepełnosprawnych (DON) realizuje projekt Odpowiedzialne wsparcie i zrównoważony rozwój, którego celem jest zwiększenie dostępności uczelni dla studentów i kadry akademickiej. Jednym z zadań projektu jest stworzenie portalu edukacyjnego, na którym będą umieszczane artykuły popularnonaukowe i krótkie filmy.
więcej o Zaproszenie do współpracy doktorantów UJ w tworzeniu portalu edukacyjnego