Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

TDUJ

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Doktorancki Klub Filmowy w marcu

06.03.2020
Serdecznie zapraszamy na kolejny Doktorancki Klub Filmowy, który odbędzie się 12.03.2020 r. (czwartek) o godz. 18.00 w Kinie "Kijów". Wspólnie obejrzymy i podyskutujemy o filmie "Sala samobójców. Hejter" w reżyserii Jana Komasy.
więcej o Doktorancki Klub Filmowy w marcu

Siatkówka z TDUJ/ Voleyball with TDUJ 7.03.

05.03.2020
Drogie Doktorantki, Drodzy Doktoranci! 🏐 Po dłuższej przerwie powraca doktorancka siatkówka! Spotykamy się już w sobotę, 7 marca w hali sportowej Studium Wychowania Fizycznego i Sportu przy ul. Piastowskiej 26. Rozpoczynamy o godzinie 15.00. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy wszystkich chętnych i gotowych do sportowej rywalizacji.
więcej o Siatkówka z TDUJ/ Voleyball with TDUJ 7.03.

Spotkanie informacyjno-wyborcze Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych/ Information meeting and elections the Doctoral School of Social Sciences

28.02.2020
Szanowni Państwo zapraszamy na spotkanie informacyjno-wyborcze w dniu 12.03 o godz. 18.00 do Sali 0.310 w budynku Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ, ul. Łojasiewicza 4 (Kampus). Na spotkaniu przeprowadzone zostaną wybory Państwa przedstawicieli do Rady Szkoły Doktorskiej. Ponadto chcielibyśmy przeprowadzić ewaluację zajęć, które odbyły się w pierwszym semestrze oraz wysłuchać Państwa uwag.
więcej o Spotkanie informacyjno-wyborcze Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych/ Information meeting and elections the Doctoral School of Social Sciences

CG 3MT JU

25.02.2020
Przypominamy, że I etap konkursu Coimbra Group 3-Minute-Thesis Jagiellonian University odbędzie się w środę 26 lutego 2020 roku w Auditorium Maximum w godzinach 17.30 - 19.30.
więcej o CG 3MT JU

IV Konferencji Naukowej Doktorantów i Kół Naukowych pt. „Wyzwania dla bezpieczeństwa”

25.02.2020
Termin „Rejestracji” IV Konferencji Naukowej Doktorantów i Kół Naukowych pt. „Wyzwania dla bezpieczeństwa”, która odbędzie się w dniach 22-23 czerwca 2020 roku, został wydłużony do 8 marca br. Mały NATCON ma na celu stworzenie możliwości na wymianę wiedzy z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Integracja środowisk studenckich i doktoranckich, młodych naukowców, jest wyśmienitą okazją do wymiany doświadczeń, spostrzeżeń oraz poglądów w dziedzinie bezpieczeństwa i obronności.
więcej o IV Konferencji Naukowej Doktorantów i Kół Naukowych pt. „Wyzwania dla bezpieczeństwa”