Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Wybory przedstawiciela doktorantów do Rady Wydziału Farmaceutycznego UJ

25.10.2019
Zapraszamy doktorantów Wydziału Farmaceutycznego UJ oraz doktorantów Szkoły Doktorskiej Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu w dyscyplinie nauki farmaceutyczne na wybory przedstawiciela doktorantów do Rady WF UJ. Wybory odbędą się w dniu 6.11.2019 r. (środa) o godz. 11:30 w bibliotece Katedry Toksykologii (pokój 430, 3 piętro) w budynku WF.
więcej o Wybory przedstawiciela doktorantów do Rady Wydziału Farmaceutycznego UJ

Szkolenie Narzędzia do tworzenia nowoczesnych prezentacji multimedialnych

24.10.2019
W nowym roku akademickim nie gwiżdżemy na szkolenia! Zamiast tego postaramy się… oczarować naszych słuchaczy. Październikowe warsztaty zostaną bowiem poświęcone prezentacjom multimedialnym, jednym z najczęściej wykorzystywanych sposobów demonstrowania własnej wiedzy i dokonań. Podczas kursu 👉"Oczaruj swoich słuchaczy dobrze przygotowaną prezentacją multimedialną z pomocą Prezi, Canvy i Prezentacji Google" 👈 poznasz i przetestujesz możliwości oferowane przez powyższe programy. Dodatkowo stworzysz kilkuslajdowy szkic dokumentu, który będziesz mógł później wykorzystać jako wzór do tworzenia kolejnych prezentacji.
więcej o Szkolenie Narzędzia do tworzenia nowoczesnych prezentacji multimedialnych

Konferencja naukowa Nowe Wyzwania w Polityce Gospodarczej, Biznesie i Zarządzaniu

23.10.2019
Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk zaprasza na Międzynarodową Konferencję Pracowników Nauki i Ludzi Biznesu (Ekonomia-Zarządzanie-Finanse), pt. Nowe Wyzwania w Polityce Gospodarczej, Biznesie i Zarządzaniu, która odbędzie się w dniach 25-26.05.2020 w Pałacu Staszica w Warszawie (Sala Lustrzana).
więcej o Konferencja naukowa Nowe Wyzwania w Polityce Gospodarczej, Biznesie i Zarządzaniu

Prezentacja ze spotkania informacyjnego dla doktorantów UJ: Studia doktoranckie w świetle tzw. Ustawy 2.0

21.10.2019
W dniu 17 października odbyło się w Auditorium Maximum spotkanie informacyje dla doktorantów studiów doktoranckich, celem zapozania ze zmianami zwizanymi z wprowadzeniem tzw. Ustawy 2.0.
więcej o Prezentacja ze spotkania informacyjnego dla doktorantów UJ: Studia doktoranckie w świetle tzw. Ustawy 2.0

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie TDUJ

16.10.2019
Ze względu na wakat w Komisji Rewizyjnej Towarzystwa Doktorantów UJ w dniu 21 października 2019 r. (poniedziałek) o godzinie 17.00 w siedzibie Towarzystwa Doktorantów UJ ul. Czapskich 4/14 odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie, przeprowadzone w celu uzupełnienia składu na kadencję 2019 r. Serdecznie zapraszamy wszystkich doktorantów UJ, którzy chcieliby się zaangażować w pracę na rzecz społeczności doktoranckiej.
więcej o Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie TDUJ