Aktualności

17.07.2024
W terminie 12 - 14 lipca odbył się Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Doktoranckiego Forum Uczelni Medycznych. Delegaci i Obserwatorzy zostali ugoszczeni w Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu. Towarzystwo Doktorantów UJ miało przyjemność współorganizować wydarzenie.
więcej o Relacja ze Zjazdu Sprawozdawczo-Wyborczego Doktoranckiego Forum Uczelni Medycznych na kadencję 2024/2025
Relacja - Ognisko Końcoworoczne TD UJ 2024!
relacja impreza

Relacja - Ognisko Końcoworoczne TD UJ 2024!

15.07.2024
Ostatnim wydarzeniem roku akademickiego 2023/24 było Ognisko Końcoworoczne na Kampusie UJ na Ruczaju w dniu 29 czerwca. Przeznaczone ono było dla wszystkich osób aktywnie działających w TD UJ. Zobaczcie, jak się bawiliśmy!
więcej o Relacja - Ognisko Końcoworoczne TD UJ 2024!
Wybory przedstawiciela doktorantów do Rady Wydziału Geografii i Geologii

12.07.2024
Towarzystwo Doktorantów UJ pragnie poinformować, że w dniu 17.07.2023 o godzinie 18:30 odbędą się wybory przedstawiciela doktorantów do Rady Wydziału Geografii i Geologii.
więcej o Wybory przedstawiciela doktorantów do Rady Wydziału Geografii i Geologii
Wybory przedstawiciela doktorantów do Rady Instytutu Filozofii

12.07.2024
Towarzystwo Doktorantów UJ pragnie poinformować, że w dniu 18.07.2023 o godzinie 18:30 odbędą się wybory przedstawiciela doktorantów do Rady Instytutu Filozofii.
więcej o Wybory przedstawiciela doktorantów do Rady Instytutu Filozofii

10.07.2024
W dniu 04.07 odbyły się wybory nowych przedstawicieli do Rady Szkoły Doktorskiej Nauk Ścisłych i Przyrodniczych. Zostali nimi mgr Szymon Wierzbicki (chemia) oraz mgr Igor Kaczmarczyk (nauki biomedyczne). Szczegóły oraz wersja anglojęzyczna poniżej. / On the 4th of July, the elections for the Council of the Doctoral School of Exact and Natural Sciences has been held. See the results below.
więcej o Nowi przedstawiciele w Radzie Szkoły Doktorskiej NŚiP / New representatives in Council of Doctoral School of Exact and Natural Sciences