Aktualności

23.10.2019
Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk zaprasza na Międzynarodową Konferencję Pracowników Nauki i Ludzi Biznesu (Ekonomia-Zarządzanie-Finanse), pt. Nowe Wyzwania w Polityce Gospodarczej, Biznesie i Zarządzaniu, która odbędzie się w dniach 25-26.05.2020 w Pałacu Staszica w Warszawie (Sala Lustrzana).
więcej o Konferencja naukowa Nowe Wyzwania w Polityce Gospodarczej, Biznesie i Zarządzaniu

21.10.2019
W dniu 17 października odbyło się w Auditorium Maximum spotkanie informacyje dla doktorantów studiów doktoranckich, celem zapozania ze zmianami zwizanymi z wprowadzeniem tzw. Ustawy 2.0.
więcej o Prezentacja ze spotkania informacyjnego dla doktorantów UJ: Studia doktoranckie w świetle tzw. Ustawy 2.0

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie TDUJ

16.10.2019
Ze względu na wakat w Komisji Rewizyjnej Towarzystwa Doktorantów UJ w dniu 21 października 2019 r. (poniedziałek) o godzinie 17.00 w siedzibie Towarzystwa Doktorantów UJ ul. Czapskich 4/14 odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie, przeprowadzone w celu uzupełnienia składu na kadencję 2019 r. Serdecznie zapraszamy wszystkich doktorantów UJ, którzy chcieliby się zaangażować w pracę na rzecz społeczności doktoranckiej.
więcej o Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie TDUJ

The BUP Mobility Grant Programme for Young Researchers

16.10.2019
The aim with the BUP Mobility Research Grant 2019 is to develop and strengthen the cooperation among young researchers in the Baltic Sea Region.
więcej o The BUP Mobility Grant Programme for Young Researchers

Impreza integracyjna Towarzystwa Doktorantów

15.10.2019
Już w najbliższy piątek, 18 października, zapraszamy wszystkich doktorantów UJ na imprezę integracyjną! Startujemy o godz. 20.00 w Zaraz Wracam (ul. Miodowa 51 A). Kończymy? To zależy tylko od Was! Na pierwszych doktorantów czeka niespodzianka na barze! Do zobaczenia w piątek!
więcej o Impreza integracyjna Towarzystwa Doktorantów