ŚwiętUJ z TD UJ – spektakl teatralny "Magnetyzm serc"
teatr wydarzenia komisja kultury

ŚwiętUJ z TD UJ – spektakl teatralny "Magnetyzm serc"

14.05.2024
Zapraszamy serdecznie Doktorantki i Doktorantów na wspólne oglądanie i przeżywanie spektaklu "Magnetyzm serc" w Narodowym Starym Teatrze w Krakowie. Spotykamy się 18 maja o godzinie 18:45. / We invite PhD students to join us for the play "Magnetic Hearts" at the National Old Theatre in Krakow. Please note that the play will be presented in Polish only, but if you want to immerse yourself in a theatrical world, you can still join us.
więcej o ŚwiętUJ z TD UJ – spektakl teatralny "Magnetyzm serc"
wydarzenia

13.05.2024
Nieubłaganie zbliża się lato, a wraz z nim - zakończenie semestru. Na ten czas TD UJ przygotował dla Was mnóstwo różnorodnych wydarzeń i atrakcji. Każdy znajdzie coś dla siebie. Świętujcie piękną pogodę i bliskość wakacji z nami. Będzie się działo!
więcej o ŚwiętUJ z TD UJ - moc wydarzeń na zakończenie roku akademickiego! / Celebrate UJ with TD UJ - many events for the academic season end!
wydarzenia patronat prezesa ju community garden

10.05.2024
We cordially invite all PhD students to the event under the Patronate of the TD UJ President - the conference "Root & Knowledge: Cultivating Community Garden on Campus". All the necessary information is avaliable in the article. / Serdecznie zapraszamy wszystkie Doktorantki i Doktorantów na wydarzenie, które uzyskało Patronat Prezesa TD UJ - konferencję "Root & Knowledge: Cultivating Community Garden on Campus". Wszystkie niezbędne informacje znajdują się w artykule.
więcej o Root & Knowledge: Cultivating Community Garden on Campus - wydarzenie pod Patronatem Prezesa TD UJ!

10.05.2024
Uwaga! Zmieniły się niektóre kryteria i zasady przyznawania studentom oraz doktorantom UJ CM miejsc w akademikach. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.
więcej o Zmiana zasad przyznawania studentom oraz doktorantom UJ CM miejsc w domach studenckich CM
Zapraszamy na Salon Końcoworoczny - to już 22 maja!
salon-naukowy wydarzenia

Zapraszamy na Salon Końcoworoczny - to już 22 maja!

08.05.2024
Studencko-Doktoranckie Salony Naukowe zbliżają się do wielkiego finału. W obecnym roku akademickim czeka nas uroczyste zakończenie tegorocznej edycji w postaci Salonu Końcoworocznego - zapraszamy 22 maja do Collegium Novum.
więcej o Zapraszamy na Salon Końcoworoczny - to już 22 maja!