Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wydarzenia

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Szkolenia

Zastanawiasz się, w jaki sposób złożyć wniosek o grant? Chcesz podnieść swoje kompetencje w obsłudze programów przydatnych w pracy badawczej? A może potrzebujesz wskazówki, jak radzić sobie ze stresem podczas wystąpień publicznych? Towarzystwo Doktorantów chętnie pomaga dokształcać się młodym naukowcom poprzez organizację szkoleń, stawiających na praktyczne wykorzystanie zdobywanych podczas nich umiejętności. Wydarzenia powstają we współpracy ze specjalistami z określonych dziedzin, a zapisy na niej są darmowe. Cały czas czekamy również na propozycje dotyczące warsztatów w obszarach, które uznajecie za priorytetowe dla Waszego rozwoju.

Komisja ds. Szkoleń zaprasza do udziału w szkoleniach w lutym

  • Nowoczesne techniki dydaktyczne na uczelni - czyli jak przykuć i utrzymać uwagę studenta
  • Szkolenie odbędzie się online (MS Teams) w dniu 26 lutego 2024 r., godz. 14:30-17:30, w języku polskim. Poprowadzi je dr Paweł Czarnecki. Rejestracja pod linkiem.

  • Tworzenie i montaż filmów dydaktycznych
  • Szkolenie odbędzie się online (MS Teams) w dniu 27 lutego 2024 r., godz. 14:30-17:30, w języku polskim. Poprowadzi je dr Paweł Czarnecki. Rejestracja pod linkiem.

Komisja ds. Szkoleń zaprasza do udziału w szkoleniach w marcu

 

  • Podstawy Excela
  • Szkolenie odbędzie się online (MS Teams) w dniu 4 marca 2024 r. w godz. 15:00-18:00. Zostanie poprowadzone w języku polskim przez dr. Pawła Czarneckiego. Rejestracja poprzez formularz. Prowadzący: dr Paweł Czarnecki.
  • Wizualizacja wyników badań naukowych z wykorzystaniem Excela
  • Szkolenie odbędzie się online (MS Teams) w dniu 18 marca 2024 r. w godz. 15:00-18:00. Zostanie poprowadzone w języku polskim przez dr. Pawła Czarneckiego. Rejestracja poprzez formularz.

Zapraszamy również na 4. edycję szkolenia mentoringowego dla TD UJ

Twoje Ścieżki Kariery by ŚwistakTM mają za zadanie wspierać w uporządkowaniu ścieżek kariery i budowaniu marki osobistej. Mogą być też pomocne w ustaleniu priorytetów życia prywatnego. Warto z nich skorzystać, ponieważ pomogą Ci uporządkować wiele kwestii, nad którymi właśnie się zastanawiasz.
Prowadzący: Bartłomiej Świstak Piotrowski

Terminy spotkań są ustalane indywidualnie z prowadzącym.

Twoje Ścieżki Kariery by ŚwistakTM opierają się na tabeli, do której na samym początku wpisujesz ważne dla Ciebie projekty, obowiązki, zadania lub aktywności. Do narzędzia możesz podejść elastycznie i wpisać w nim wszystkie obszary działania (zawodowe, wolontaryjne, prywatne oraz inne). Dzięki temu możesz porównać i ocenić wagę podejmowanych działań. W kolejnym kroku możesz określić priorytety i porzucić mniej ważne aktywności, które podejmujesz.

Spotkania pozwolą na poznanie inspirujących materiałów o tematyce z zakresu zarządzania sobą w czasie. Cykl spotkań odpowiada na Twoje realne potrzeby, ponieważ do każdego doktoranta podchodzę indywidualnie. Będziesz miał okazję dokonać samorefleksji i przyjrzeć się temu, jak możesz optymalizować swoje działania. Twój rozwój odbywa się również w ramach pracy własnej pomiędzy spotkaniami. Ważna jest współpraca pomiędzy mentorem i mentee. Jest to istotne, aby osiągnąć zakładane cele i ułatwić Ci do realizację własnych ścieżek kariery.

Więcej informacji o szkoleniu można znaleźć w formularzu rejestracji.