Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

PECSA International Conference “Connecting theEuropean Union of Shared Aims, Freedoms, Values and Responsibilities”

Uprzejmie informujemy o organizowanej przez Polskie Stowarzyszenie Badań Wspólnoty Europejskiej (PECSA), Katedrę Studiów Politycznych i Katedrę Unii Europejskiej im. Jeana Monneta Kolegium Ekonomiczno-Społecznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Fundację Konrada Adenauera w Polsce, Wydział Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, Instytut Nauk o Polityce i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz Partnerów konferencji PECSA International Conference “Connecting the European Union of Shared Aims, Freedoms, Values and Responsibilities”, która odbędzie się w dniu 05.12.2019 r., o godz. 9.00, w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, al. Niepodległości 128, bud. C, Aule I i II.

Konferencja została objęta Honorowym Patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Wydarzenie wpisuje się w projekt EUSHARE – “Connecting the European Union of Shared Aims, Freedoms, Values and Responsibilities”, który jest realizowany przez PECSA przy współfinansowaniu Unii Europejskiej w ramach Programu Erasmus+.

Program konferencji znajdą Państwo na stronie www pod adresem: http://www.pecsa.edu.pl/index.php/en/conferences-conferences/international-conference-2019
Zachęcamy do rejestracji on-line.
Językiem obrad jest język angielski. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Więcej informacji:
Strona www PECSA: http://www.pecsa.edu.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/stowarzyszeniepecsa/
Twitter: https://twitter.com/pecsa_eu
Kontakt:  biuro@pecsa.edu.pl