Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Zaproszenie na I Ogólnopolską Konferencję Młodych Naukowców IBIB

Szanowni Państwo, Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa oraz doktorantów do udziału w I Ogólnopolskiej Konferencji Młodych Naukowców z obszaru nauk biomedycznych „Inspirująca Burza Intelektów Biomedycznych”. Konferencja odbędzie się 8-ego maja 2020 roku w Instytucie Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej im. Prof. Macieja Nałęcza PAN w Warszawie.

Jest to pierwsza edycja tego typu wydarzenia, przeznaczona dla około 100 młodych naukowców chcących nie tylko zaprezentować wyniki swoich badań, ale również podzielić się swoimi pomysłami i doświadczeniami. Konferencja będzie wydarzeniem o charakterze forum biomedycznego, dzięki czemu umożliwi jej uczestnikom nawiązanie dialogu naukowego oraz zagwarantuje przyszłą współpracę – na przykład w ramach zaplanowanego przez nas Internetowego Banku Informacji Biomedycznej.

Serdecznie zachęcamy do zapraszania doktorantów do rejestracji na konferencję. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego profilu w mediach społecznościowych oraz strony internetowej (https://konferencja-ibib.wixsite.com/home). W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Z wyrazami szacunku,

Samorząd Doktorantów IBIB PAN,
Komitet Organizacyjny I Ogólnopolskiej Konferencji Młodych Naukowców
"Inspirująca Burza Intelektów Biomedycznych"

konferencja@ibib.waw.pl
IBIB PAN, p. 301
ul. Księcia Trojdena 4
02-109 Warszawa
www.facebook.com/ibib.konf
www.intagram.com/ibib.konf