Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Doktorancki Klub Filmowy Online, 21 maja godz. 19:00, Parasite

Doktorancki Klub Filmowy Online, 21 maja godz. 19:00, Parasite

Towarzystwo Doktorantów zaprasza na kolejną odsłonę Doktoranckiego Klubu Filmowego Online! 21.05. (czwartek) o godz. 19.00 wspólnie obejrzymy południowokoreański film „Parasite”. Prelekcja eksperta oraz wspólna dyskusja odbędą się na platformie Microsoft Teams, natomiast film obejrzymy dzięki stronie e-kinopodbaranami.pl.

Poprzedzająca film prelekcja eksperta oraz późniejsza dyskusja odbędą się na platformie Microsoft Teams. Link do zespołu 

Projekcja odbędzie się za pomocą strony e-kinopodbaranami.pl. Każdy z widzów musi wcześniej założyć tam konto, aby film mógł zostać dodany do jego wirtualnej biblioteczki. By organizatorzy DKF-ów wiedzieli, dla kogo należy wykupić dostęp, prosimy o przesłanie w wiadomości prywatnej na fanpage’u Towarzystwa Doktorantów UJ imienia, nazwiska oraz adresu e-mail doktoranta zainteresowanego udziałem w DKF-ie najpóźniej na godzinę przed projekcją. 

Personalia oraz adres e-mail muszą zgadzać się z danymi wykorzystanymi do rejestracji na platformie e-kinopodbaranami.pl.

W razie ewentualnych pytań zachęcamy do kontaktu przez fanpage TD UJ lub do osoby odpowiedzialnej za organizację: [anna.michalik@doctoral.uj.edu.pl].


„Parasite”, reż. Bong Joon-ho
Kierowca bez pracy, gospodyni bez domu, student bez kasy i dziewczyna bez perspektyw wspólnie stworzą perfekcyjny plan: jak w najkrótszym czasie stać się kimś i zająć miejsce bogaczy. W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, przechytrzą system i zawalczą o siebie. Nawet jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jeszcze dozwolone, a tym, co absolutnie zabronione. Bong Joon-ho pokazuje, że prawie każdy marzy o lepszym życiu, awansie i szansie na sukces. Ale tylko niektórzy – dzięki nieposkromionej wyobraźni i braku skrupułów – są w stanie po to wszystko sięgnąć.
(Opis dystrybutora)

Zwiastun