Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Komunikat Prezesa TD UJ w sprawie wyboru przedstawicieli

Komunikat Prezesa TD UJ w sprawie wyboru przedstawicieli

Szanowni Państwo, w nawiązaniu do licznych próśb dotyczących wyznaczania przez Towarzystwo Doktorantów UJ przedstawicieli społeczności doktoranckiej do różnego rodzaju gremiów (zespołów, komisji, rad)

– zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich osób odpowiadających za obsługę administracyjną tych organów, aby we wnioskach o wyznaczenie przedstawiciela doktorantów wskazywać nie tylko informacje podstawowe, takie jak: nazwę organu, do którego należy wybrać przedstawiciela, termin wyboru przedstawiciela, wymagania formalne (dyscyplina, afiliacja doktoranta), lecz także szczegółowe informacje dotyczące prac danego organu (forma, częstotliwość i terminy spotkań). Informacje te w znaczący sposób ułatwiają wybór przedstawiciela na dane stanowisko.

Informujemy również, że istnieje możliwość wskazania kandydata, który na wniosek danej jednostki zostanie zatwierdzony przez Towarzystwo Doktorantów.

Wszelkie wnioski dotyczące wyznaczania przedstawicieli należy kierować na adres Biura Towarzystwa Doktorantów z odpowiednim wyprzedzeniem.

 

Maciej Wcisło

Prezes Towarzystwa Doktorantów UJ

Błąd w kompozycji strony docelowej dla modułu "Polecamy również". Prosimy zgłosić ten problem osobie publikującej