Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Zaproszenie do współpracy w Krajowej Reprezentacji Doktorantów

Zaproszenie do współpracy w Krajowej Reprezentacji Doktorantów

Szanowne Doktorantki, Szanowni Doktoranci, w nawiązaniu do informacji przekazywanych podczas II Otwartego Posiedzenia Zarządu KRD oraz wcześniejszych spotkań w Łodzi i Lublinie, chciałbym zaprosić Was do współpracy w ramach Zespołu KRD ds. oferty NCN, który będę miał przyjemność koordynować.

Głównym celem pracy zespołu jest zdiagnozowanie bieżących problemów doktorantów związanych z przygotowaniem i realizacją grantów z Narodowego Centrum Nauki (NCN). Zespół będzie prowadził szeroko zakrojone konsultacje oraz ankietyzację w celu zdobycia informacji od jak największej grupy doktorantów. Wyniki przeprowadzonych konsultacji i ankiet posłużą do opracowania proponowanych rozwiązań najbardziej istotnych problemów doktorantów związanych między innymi z projektem Preludium, Preludium BIS oraz OPUS. Dodatkowo zostanie opracowany plan działania KRD w celu poprawy sytuacji oraz zaproponowane zostaną spotkania z przedstawicielami NCN i innych podmiotów.

 

Zespół ds. oferty NCN poszukuje sumiennych i chętnych do współpracy osób, które nie boją się nowych wyzwań. Znajomość regulaminów dotyczących projektów oraz doświadczenie w pisaniu projektów do NCN będą dużym atutem. Działalność w tym zespole pozwoli na poszerzenie swoich kompetencji miękkich oraz na zdobycie szerokiej wiedzy związanej z tworzeniem i realizacją grantów NCN.

 

Jeżeli jesteś zainteresowana/ny współpracą, prześlij krótki list motywacyjny na adres e-mail: adam.olszewski@krd.edu.pl i czekaj na naszą odpowiedź.

 

Serdecznie zapraszam do zgłaszania swojej kandydatury do zespołu.

 

Z poważaniem

Adam Olszewski

Przewodniczący Zespołu ds. oferty NCN

Krajowa Reprezentacja Doktorantów