Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Konkurs na najlepsze prace magisterskie i doktorskie

Konkurs na najlepsze prace magisterskie i doktorskie

Instytut Pracy i Spraw Socjalnych rozpoczyna kolejną — dwudziestą piątą edycję Konkursu na najlepsze prace magisterskie i doktorskie w dziedzinie pracy i polityki społecznej w obszarach: problemy pracy, polityka społeczna oraz prawo pracy i zbiorowe stosunki pracy.

Celem konkursu jest zwiększanie zainteresowania studentów szkół wyższych oraz doktorantów problemami pracy i polityki społecznej oraz upowszechnianie wiedzy w tych obszarach, a także ujawnianie i promowanie talentów.

 

Corocznie z kilkunastu ośrodków naukowych zgłaszane są najlepsze prace magisterskie i doktorskie, które Komisja Konkursowa kieruje do recenzji do ekspertów z danego obszaru. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbywa się podczas uroczystej Gali, tradycyjnie obejmowanej Patronatem Honorowym Ministra Rodziny i Polityki Społecznej. W bieżącym roku pula nagród na dzień dzisiejszy sięga 25 000 zł. Nagrody finansowane są z programu „Społeczna odpowiedzialność nauki” Ministra Edukacji i Nauki. Gala XXV edycji będzie połączona z panelem dyskusyjnym z udziałem laureatów oraz prezentacją ich prac.

Prace należy zgłaszać do 6.10.2023 ( decyduje data stempla pocztowego)

 

Wszelkie informacje są na stronie internetowej: https://www.ipiss.com.pl/konkurs-na-najlepsze-prace-magisterskie-i-doktorskie/zasady-zglaszania-prac/

Błąd w kompozycji strony docelowej dla modułu "Polecamy również". Prosimy zgłosić ten problem osobie publikującej