Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Stypendia m.st. Warszawy dla Doktorantów z całej Polski - zachęcamy do zgłoszeń!

Stypendia m.st. Warszawy dla Doktorantów z całej Polski - zachęcamy do zgłoszeń!

Mamy przyjemność ogłosić rozpoczęcie VI edycji Stypendiów m.st. Warszawy dla doktorantów! Miasto przyznaje stypendia doktorantkom i doktorantom z całej Polski, którzy chcą przeprowadzić badanie dotyczące Warszawy. Zgłoszenia do 10 lipca 2024.

VI Edycja Stypendiów m.st. Warszawy dla Doktorantów – Rozpoczęcie Naboru Wniosków

Miasto przyznaje stypendia doktorantkom i doktorantom z całej Polski, którzy chcą przeprowadzić badanie dotyczące Warszawy. Pomysł na badanie musi się wiązać z konkretnym obszarem funkcjonowania miasta. Obszary te zgłaszają biura urzędu, które potrzebują dodatkowej wiedzy, aby skuteczniej wykonywać swoje zadania.

Dlaczego warto aplikować?

  • Wsparcie finansowe: Stypendium zapewnia znaczącą pomoc finansową, umożliwiając doktorantom skupienie się na pracy badawczej. Realizacja stypendialnego projektu badawczego trwa do 12 miesięcy, stypendysta otrzymuje do 30 000 zł.
  • Rozwój naukowy: Uczestnictwo w programie stypendialnym to szansa na poszerzenie wiedzy, zdobycie nowych umiejętności. Podczas realizacji projektu stypendysta otrzymuje wsparcie merytoryczne od pracowników Urzędu Miasta.
  • Prestiż: Bycie stypendystą m.st. Warszawy to nie tylko wyróżnienie, ale także uznanie dla umiejętności wykorzystania wiedzy w praktyce.

Kto może aplikować? Stypendia są przeznaczone dla doktorantek i doktorantów uczelni z całego kraju. Należy posiadać status doktoranta podczas realizacji projektu badawczego.

Jak aplikować? Proces aplikacji jest prosty i przyjazny dla użytkowników. Na stypendia można aplikować przez stronę stypendia.um.warszawa.pl. Termin składania wniosków upływa 10 lipca 2024 r.

Więcej informacji: Szczegółowe informacje dotyczące warunków aplikacji, kryteriów oceny oraz wymaganych dokumentów znajdują się na stronie internetowej. Zapraszamy również na spotkania konsultacyjne z pracownikami merytorycznymi. Terminy spotkań dostępne na stronie stypendiów.

 

Zapraszamy do aplikowania i życzymy powodzenia wszystkim kandydatom!