Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

TDUJ

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Bluzy z logo UJ

Rozpoczynamy kolejną edycję zbierania zamówień na nasze uczelniane bluzy. Upominek przysługuje osobom, które zebrały komplet 9 pieczątek za uczestnictwo w wydarzeniach organizowanych przez TD UJ. Prosimy o doniesienie do końca lipca br. wypełnionych blankiecików do Biura TD, abyśmy wiedzieli, ile bluz powinniśmy zamówić.

Zebranie kompletu 9 stempelków upoważnia do odebrania bluzy z logiem UJ. Modele do wyboru są dostępne na stronie: https://promocja.uj.edu.pl/materialy-promocyjne/florianska-49/odziez/bluzy.
Na wypełnionym blankieciku opatrzonym Waszym imieniem i nazwiskiem zapiszcie preferowany rozmiar bluzy oraz Wasz adres e-mail, żebyśmy łatwo mogli się z Wami skontaktować.
Stempelki przysługują za uczestnictwo w wydarzeniach organizowanych przez Towarzystwo Doktorantów: Salonach Naukowych, Doktoranckich Klubach Filmowych oraz wyjściach sportowych (kręgle, siatkówka, kurs tańca etc.).
Jeśli uczestniczyliście w wydarzeniu zdalnym i nie mieliście kiedy odebrać należnego Wam stempelka, to prosimy, abyście do blankieciku dołączyć listę wydarzeń, za które przysługuje Wam pieczątka (np. marcowy SN, majowy DKF). Zweryfikujemy to sumiennie, a z osobami, które zebrały komplet pieczątek skontaktujemy się via e-mail.

W razie dodatkowych pytań prosimy o wiadomość na adres: [ komisja.kultury.tduj@gmail.com ].