Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Impreza mikołajkowa z TD UJ

10.12.2019
Ho, ho, ho! 🎅🏻 To będzie szczęśliwy piątek trzynastego! Weź znajomych z roku i wpadaj na mikołajkową imprezę integracyjną Towarzystwa Doktorantów UJ! ❄️ Gdzie? ➡️ Opium Music Club, ul. Jakuba 19 Kiedy? ➡️ 13 grudnia (piątek), g. 20.00 Dla kogo? ➡️ Wszystkich doktorantów Uniwersytetu Jagiellońskiego
więcej o Impreza mikołajkowa z TD UJ

Salon Naukowy TD UJ - Grudzień

10.12.2019
Spraw sobie prezent na gwiazdkę 🌟- weź udział w Salonie Naukowym TD UJ i wygraj 350 zł na zakup literatury naukowej! Salon Naukowy to: 👉 cykliczne wydarzenie, w czasie którego trzech doktorantów UJ przedstawia swoje badania; 👉 konkurs na prezentację miesiąca. Najlepszego prelegenta wybiera publiczność, a zwycięzca otrzymuje nagrodę - 350 zł; 👉 szansa na udział w Salonie Gigantów, na który zapraszani są zwycięzcy Salonów Naukowych. Główna nagroda w Salonie Gigantów to 3500 zł💰! 👉 okazja do poszerzenia wiedzy i poznania innych doktorantów UJ.
więcej o Salon Naukowy TD UJ - Grudzień

Doktorancki Klub Filmowy

09.12.2019
Serdecznie zapraszamy wszystkich doktorantów UJ na najbliżyszy DKF, który odbędzie się 12.12. (najbliższy czwartek) o godz. 18.00 w sali Studio 2 kina "Kijów". Obejrzymy film "Ukryta gra" w reż. Łukasza Kośmickiego.
więcej o Doktorancki Klub Filmowy

Karta Multisport Plus

09.12.2019
Z przyjemnością informujemy, że współpraca z firmą Benefit Systems, dostarczającą karty Multisport Plus, będzie kontynuowana w kolejnym roku kalendarzowym.
więcej o Karta Multisport Plus

Wybory przedstawiciela doktorantów w Radzie Małopolskiego Centrum Biotechnologii UJ

05.12.2019
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych doktorantów na wybory przedstawiciela do Rady Małopolskiego Centrum Biotechnologii UJ, które odbędą się 12 grudnia 2019 r. o godz. 11.00 w sali seminaryjnej 3/14, Małopolskie Centrum Biotechnologii UJ, ul. Gronostajowa 7A.
więcej o Wybory przedstawiciela doktorantów w Radzie Małopolskiego Centrum Biotechnologii UJ