Pomiń baner

Czerwcowy Doktorancki Klub Filmowy - obejrzymy film Furiosa: Saga Mad Max!
wydarzenia komisja kultury doktorancki klub filmowy

Czerwcowy Doktorancki Klub Filmowy - obejrzymy film Furiosa: Saga Mad Max!

28.05.2024
Komisja Kultury TD UJ zaprasza na spotkanie Doktoranckiego Klubu Filmowego w czwartek 6 czerwca o godzinie 18:00. Tym razem obejrzymy film Furiosa: Saga Mad Max. / The Cultural Committee of the TD UJ invites you to the meeting of the Doctoral Film Club on Thursday, June 6 at 6:00 p.m. This time we will watch Furiosa: The Mad Max Saga.
więcej o Czerwcowy Doktorancki Klub Filmowy - obejrzymy film Furiosa: Saga Mad Max!
Relacja - Salon Końcoworoczny 2024!
salon-naukowy wydarzenia relacja

Relacja - Salon Końcoworoczny 2024!

27.05.2024
Z radością przedstawiamy podsumowanie finałowego Studencko-Doktoranckiego Salonu Naukowego, który odbył się 22 maja w Auli Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Relacja - Salon Końcoworoczny 2024!

24.05.2024
Mamy przyjemność ogłosić rozpoczęcie VI edycji Stypendiów m.st. Warszawy dla doktorantów! Miasto przyznaje stypendia doktorantkom i doktorantom z całej Polski, którzy chcą przeprowadzić badanie dotyczące Warszawy. Zgłoszenia do 10 lipca 2024.
więcej o Stypendia m.st. Warszawy dla Doktorantów z całej Polski - zachęcamy do zgłoszeń!
wydarzenia komisja kultury

21.05.2024
Zapraszamy wszystkich Doktorantów i Doktorantki na zorganizowane przez Komisję Kultury TD UJ zwiedzanie Ogrodu Botanicznego UJ! / We invite all PhD candidates to take part in the visit to the Jagiellonian University Botanical Garden with the Cultural Committee of TD UJ!
więcej o ŚwiętUJ z TD UJ – Zwiedzanie Ogrodu Botanicznego UJ / Celebrate UJ with TD UJ – Visiting JU’s Botanical Garden
NOWOŚĆ - Sekcja FAQ na stronie TD UJ!

19.05.2024
Od teraz odpowiedzi na wiele pytań, które mogły Was trapić, znajdziecie w jednym miejscu! TD UJ wychodzi naprzeciw najczęściej pojawiającym się wątpliwościom i oczekiwaniom, przygotowując sekcję FAQ na naszej stronie internetowej.
więcej o NOWOŚĆ - Sekcja FAQ na stronie TD UJ!