Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

TD UJ

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Karta Multisport Plus

09.12.2019
Z przyjemnością informujemy, że współpraca z firmą Benefit Systems, dostarczającą karty Multisport Plus, będzie kontynuowana w kolejnym roku kalendarzowym.
więcej o Karta Multisport Plus

Wybory przedstawiciela doktorantów w Radzie Małopolskiego Centrum Biotechnologii UJ

05.12.2019
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych doktorantów na wybory przedstawiciela do Rady Małopolskiego Centrum Biotechnologii UJ, które odbędą się 12 grudnia 2019 r. o godz. 11.00 w sali seminaryjnej 3/14, Małopolskie Centrum Biotechnologii UJ, ul. Gronostajowa 7A.
więcej o Wybory przedstawiciela doktorantów w Radzie Małopolskiego Centrum Biotechnologii UJ

Zaproszenie na I Ogólnopolską Konferencję Młodych Naukowców IBIB

04.12.2019
Szanowni Państwo, Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa oraz doktorantów do udziału w I Ogólnopolskiej Konferencji Młodych Naukowców z obszaru nauk biomedycznych „Inspirująca Burza Intelektów Biomedycznych”. Konferencja odbędzie się 8-ego maja 2020 roku w Instytucie Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej im. Prof. Macieja Nałęcza PAN w Warszawie.
więcej o Zaproszenie na I Ogólnopolską Konferencję Młodych Naukowców IBIB

Wybory przedstawicieli doktorantów do Rady Wydziału Chemii UJ

04.12.2019
Zapraszamy doktorantów Wydziału Chemii UJ oraz doktorantów Szkoły Doktorskiej Nauk Ścisłych i Przyrodniczych w dyscyplinie nauki chemiczne na wybory przedstawicieli doktorantów do Rady WCh UJ. Wybory odbędą się w dniu 16.12.2019 r. (poniedziałek) o godz. 11:00 w w sali A0-25 w budynku WCh.
więcej o Wybory przedstawicieli doktorantów do Rady Wydziału Chemii UJ

Szklenie TDUJ Zarządzanie emocjami w sytuacjach stresowych

03.12.2019
​Doktorantko, Doktorancie! Męczy Ciebie ciągła gonitwa w czasie i boisz się, że nie zdążysz zrealizować swoich obowiązków? Denerwujesz się przed swoim wystąpieniem na seminarium, konferencją? A może czujesz, że natłok obowiązków pozbawił Ciebie entuzjazmu w pracy naukowo – badawczej? Jeśli te pytania są Tobie bliskie i masz poczucie, że stres to część Twojego doktoranckiego życia to weź udział w szkoleniu: Zarządzanie emocjami w sytuacjach stresowych
więcej o Szklenie TDUJ Zarządzanie emocjami w sytuacjach stresowych