Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Przedstawiciele w Radach Instytutów

Wydział

Instytut

Imię i nazwisko

Data upływu kadencji

e-mail

 

Biologii 

Botaniki

Rita Rakowska

2020-10-12

rita.rakowska@doctoral.uj.edu.pl

 

Justyna Żabicka

2020-10-12

j.zabicka@doctoral.uj.edu.pl

 

Nauk o Środowisku

wakat

 

 

 

Monika Opałek

2020-12-12

monika.opalek@doctoral.uj.edu.pl

 

Zoologii i Badań Biomedycznych

Małgorzata Brzoskwinia

2021-10-19

m.brzoskwinia@doctoral.uj.edu.pl

 

Michał Duliban

2021-10-21

michal.duliban@doctoral.uj.edu.pl

 

Piotr Gąsiorek

2021-10-21

piotr.gasiorek@uj.edu.pl

 

Witold Morek

2021-10-21

wmorek@op.pl

 

Magdalena Walczak

2020-05-18

magda.walczak@doctoral.uj.edu.pl

 

Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej

Obserwatorium Astronomiczne

Anna Wójtowicz

2020-04-20

ania.wojtowicz@doctoral.uj.edu.pl

 

Fizyki

Zbigniew Baster

2018-06-09

zbigniew.baster@doctoral.uj.edu.pl

 

Michał Kański

2020-05-17

michal.kanski@uj.edu.pl

 

Ewelina Kubicz

2019-05-11

ewelina.kubicz@doctoral.uj.edu.pl

 

Wojciech Tomczyk

2018-06-09

wojciech.tomczyk@doctoral.uj.edu.pl

 

Tomasz Witko

2018-06-09

tomasz.witko@gmail.com

 

Michał Białończyk

2019-12-07

michal.bialonczyk@doctoral.uj.edu.pl

 

Piotr Ciochoń

2019-12-07

piotr.ciochon@doctoral.uj.edu.pl

 

Kamil Dulski

2019-12-07

kamil.dulski@student.uj.edu.pl

 

Anna Krzykawska

2019-12-07

anna.krzykawska@doctoral.uj.edu.pl

 

Monika Szwed

2019-12-07

monika93.szwed@student.uj.edu.pl

 

Filozoficzny

Filozofii

Maciej Juzaszek

2018-05-24

maciej.juzaszek@uj.edu.pl

 

Karol Kleczka

2018-05-24

karol.kleczka@uj.edu.pl

 

Paweł Banaś

2018-05-24

pawel.banas@doctoral.uj.edu.pl

 

Pedagogiki

Patryk Kaczmarek

2021-09-02

patryk.kaczmarek@doctoral.uj.edu.pl

 

Psychologii

Katarzyna Jamróz-Dolińska

2019-03-05

k.jamroz@doctoral.uj.edu.pl

 

Religioznawstwa

Natalia Różalska

2021-06-14

natalia.rozalska@yahoo.com

 

Socjologii

Olga Maciejewska

2020-12-10

o.maciejewska@uj.edu.pl

 

Geografii i Geologii

Geografii i Gospodarki Przestrzennej

Maciej Siwka

2021-10-11

maciej.siwka@doctoral.uj.edu.pl

 

Łukasz Fiedeń

2021-10-11

lukasz.fieden@doctoral.uj.edu.pl

 

Magdalena Gus-Stolarczyk

2021-10-11

magdalena.gus@doctoral.uj.edu.pl

 

Nauk Geologicznych

Magdalena Skoneczna

2019-12-11

m.skoneczna@doctoral.uj.edu.pl

 

Historyczny

Archeologii

Kamila Nocoń

2018-06-20

kamila.nocon@uj.edu.pl

 

Judaistyki

Maksymilian Puzio

2020-02-19

max.puzio@gmail.com

 

Muzykologii

Michał Jaczyński

2020-06-16

michal.jaczynski@uj.edu.pl

 

Historii Sztuki

Barbara Świadek

2020-12-18

psp_basiag@op.pl

 

Historii

Michał Kulpa

2020-05-25

michal.kulpa@student.uj.edu.pl

 

Rafał Swakoń

2020-05-25

rafal.swakon@student.uj.edu.pl

 

Instytut Etnologii i Antropologii Kulturowej

Anna Barbasz-Bielecka

2018-12-12

anna.barbasz.bielecka@gmail.com

 
 

Matematyki i Informatyki

Instytut Informatyki Analitycznej

Piotr Kawałek

2021-06-04

piotr.kawalek@doctoral.uj.edu.pl

 

Instytut Informatyki i Matematyki Komputerowej

Stanisław Szufa

2020-03-08

s.szufa@gmail.com

 

Instytut Matematyki

Bartosz Sobolewski

2020-10-29

bartosz.sobolewski@doctoral.uj.edu.pl

 

Adam Białożyt

2020-10-29

adam.bialozyt@doctoral.uj.edu.pl

 

Studiów Międzynarodowych i Politycznych

Amerykanistyki i Studiów Polonijnych UJ

Anna Wierzbińska

2020-11-21

anna.wierzbinska@student.uj.edu.pl

 

Europeistyki

wakat

 

 

 

Jak wybrać nowego przedstawiciela?

 

Rosji i Europy Wschodniej UJ

Aleksandra Kozioł

2020-06-12

aleks.koziol@student.uj.edu.pl

 

Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych

Marta Cimke

2021-10-08

marta.cimke@doctoral.uj.edu.pl

 

Natalia Stręk

2020-01-31

natalia.strek@student.uj.edu.pl

 

Bliskiego i Dalekiego Wschodu

Agata Karbowska

2018-11-30

agatakarbowska5@wp.pl

 

Studiów Międzykulturowych

Anna Duda

2017-06-08

annaduda86@gmail.com

 

Zarządzania i Komunikacji Społecznej

Sztuk Audiowizualnych

Miłosz Stelmach

2018-05-24

milosz.stelmach@uj.edu.pl

 

Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa

Adrian Mosurek

2018-05-30

adrian.mosurek@op.pl

 

Instytut Ekonomii, Finansów i Zarządzania

Joanna Bohatkiewicz

2019-03-14

joanna.bohatkiewicz@gmail.com

 
 

Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej

Krzysztof Marcinkiewicz

2021-03-25

krzysztof.marcinkiewicz@doctoral.uj.edu.pl

 

Instytut Spraw Publicznych

Sylwia Wrona

2018-12-20

sylwia.wrona@doctoral.uj.edu.pl

 

Instytut Psychologii Stosowanej

Róża Szafranek

2018-06-29

roza.szafranek@gmail.com

 

Instytut Kultury

Olga Kosińska

2019-02-20

olga.kosinska@doctoral.uj.edu.pl

 

Instytut Przedsiebiorczości

Szczepan Kościółek

2021-03-06

szczepan.kosciolek@uj.edu.pl

 

Filologiczny

Instytut Filologii Angielskiej

Magdalena Wąsowicz

2020-03-19

md.wasowicz@gmail.com

 

Instytut Filologii Germańskiej

Magdalena Bednarczyk

2018-05-24

magdalenabarbara.bednarczyk@doctoral.uj.edu.pl

 

Instytut Filologii Klasycznej

Damian Miszczyński

2020-05-28

damian.miszczynski@gmail.com

 

Instytut Filologii Romańskiej

Wakat

 

 

 

Jak wybrać nowego przedstawiciela?

 

Instytut Filologii Słowiańskiej

Aleksandra Wojtaszek

2018-05-19

aleksandra.wojtaszek@uj.edu.pl

 

Instytut Filologii Wschodniosłowiańskiej

Agnieszka Ścibior

2021-02-18

agnieszka.scibior@doctoral.uj.edu.pl

 

Instytut Językoznawstwa

wakat

 

 

 

Jak wybrać nowego przedstawiciela?

 

Instytut Orientalistyki

Agata Pawlina

2020-12-19

agata.pawlina@doctoral.uj.edu.pl

 

Joanna Świt

2020-01-22

joanna.swit@student.uj.edu.pl

 

Nauk o Zdrowiu

Pielęgniarstwa i położnictwa

Zuzanna Radosz

2021-02-28

radosz.zuzanna@gmail.com

 

Joanna Polek

2021-02-28

asiapolek@gmail.com